دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر آقای “پ” به دنبال زمین زدن خوردبین

درگیری علی کریمی با محمود خوردبین که با توهین کریمی به وی همراه بود، بیش از آنچه به نظر می‏رسید پرحاشیه شد تا جایی که حتی برخی اشخاص با موج‏سواری بر روی این اتفاقات، درصدد اعمال مقاصد انتقام جویانه بر علیه سرپرست پرسپولیس برآمدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ، درگیری علی کریمی و محمود خردبین در تمرین پرسپولیس جز آن حواشی نبود که رسانه‏ها به سادگی بتوانند از آن بگذرند و رسانه‏ها چندین روز به این حواشی پرداخته و شرایط به گونه‏ای پیش رفت که طرفین این جر و بحث برای هم خط و نشان نیز کشیدند.

در این میان آنچه به عنوان جرقه و عامل وقوع این برخورد در اغلب نوشتارها بیان شد، اظهارات اعتراض‏آمیز کریمی با لفظی نه چندان جالب در مقام كاپيتان پرسپولیس بود که به زعم رسانه‏ها از حقوق بازيكنان پرسپوليس دفاع كند و با این جمله که: “تو براي اين تيم چكار كردي كه هر روز سرتمرين تشويقت مي‌كنند؟” کار را به جایی بکشاند که حرف‏های پس از ان بیان شود و این موضوع ختم به خیر نشود.

با این حال پس از درگیری در تمرین پرسپولیس، شایعات متعددی در این خصوص مطرح شد که دلیل این درگیری را مسئله دیگری به جز تشویق هواداران خبر می‏داد و عقبه‏های مختلفی را ذکر می‏کرد که جدی‏ترین آنها، شایعه باج‏خواهی خوردبین از کریمی و همچنین درخواست مبلغی از افشین پیروانی برای لابی جهت بازگرداندنش به نیکمت سرخ‏ها در فصل بعد بود که عباس انصاری‏فرد در گفت و گو با ، این شایعات را با قطعیت رد کرد اما برخی رسانه‏ها که در انتظار چنین اخباری بوده و برای درج آن خط گرفته بودند، صرفاً بخش نخست این خبر را درج نموده و بخش دوم آن که تکذیب این مسئله توسط مدیرعامل پرسپولیس بود را حذف کردند تا در واقع به سرپست پرسپولیس رسماً اتهام زده باشند!

در پی وقوع چنین اتفاقات مشکوک و پیاپی با رهگیری و دنبال کردن مسیر شایعه‏پراکنی مشخص شد عامل اصلی این شایعات که برای درج این اخبار در برخی رسانه‏ها به این شکل و بدون درج تکذیبیه این شایعه که خلاف اصول حرفه‏ای است، تعاملاتی با تعدادی از خبرنگاران داشته، یکی از چهره‏های سابق پرسپولیس است. آقای “پ” که بر اساس شواهد موجود رابطه خوبی با سرپرست بااخلاق پرسپولیس ندارد، این روزها با طرح این موضوعات که برخی از اصحاب رسانه در جریان آن قرار می‏گیرند، قصد زمین زدن محمود خوردبین برای تخریب چهره وی میان سرخ‏ها دارد.خوردبین در گفت و گو با در این خصوص عنوان کرد: تمامی پرسپولیسی‏ها بنده را می‏شناسند و می‏دانند که بنده اهل این مسائل نیستم و اگرنه همچون برخی اشخاص املاک و مستقلات آنچنانی داشتم اما در حال حاضر برای مسائل مختلف قسط می‏دهم و اصلاً چنین مسائلی با عقل هم خوانی ندارد. متاسفانه برخی اشخاص برای ریختن آبروی بنده چنین شایعاتی را مطرح می‏کنند و چنین رفتاری خلاف اخلاق است.وی ضمن انتقاد از خبری رسانه‏ها که صرفاً این شایعه را درج کرده و از درج تکذیبه مدیرعامل پرسپولیس پیرامون این شبهه‏افکنی خودداری کرده بودند، گفت: این روش درست و اخلاقی نیست و همانگونه که بنده به واسطه چنین شایعه‏پراکنی‏هایی از آنها نمی‏گذرم، خدا هم از آنها نگذرد. در این مقوله قطعاً حق برخورد قضایی با این رسانه‏ها را برای خود محفوظ می‏دانم و پیگیری‏های لازم را انجام خواهم داد. سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در خاتمه هرگونه مصاحبه بر علیه بخش ورزشی سایت را تکذیب کرد و اظهاراتش در خصوص دروغ‏نویسی یکی از رسانه‏ها را مربوط به یکی از روزنامه‏های کثیرالانتشار خواند.