دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر آذری: ورزشی‏ام و به هیچ گروه و حزبی وابسته نیستم

مدیر عامل مستعفی باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: استعفای من فقط و فقط در راستای اصول انسانی و معرفت ورزشی صورت گرفت به همین خاطر هم اجازه نمی دهم عده ای از آن بهره برداری سیاسی کنند.

به گزارش سایت کمیته ملی المپیک ؛ سعید آذری مدیر عامل مستعفی باشگاه ذوب آهن ضمن بیان مطلب فوق افزود: متاسفانه بنا به دلایلی گروه همکار من یعنی اعضای هیات مدیره باشگاه از کار برکنار شدند که به همین دلیل نیز تشخیص دادم شرایط برای ادامه همکاری ام مساعد نیست و باید کناره گیری کنیم.

وی ادامه داد: اصول انسانی و معرفت ورزشکاری ایجاب می کرد در زمانیکه اعضای هیات مدیره باشگاه برکنار شده اند مسئولیتی بر دوش نداشته باشم و به هیات مدیره جدید باشگاه این فرصت و امکان را بدهم تا مدیر عاملی هماهنگ و هم خط خود انتخاب نمایند.

آذری با تاکید بر این نکته که به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست یادآور شد: همه مردم ایران سعید آذری را بعنوان یک ورزشکار و مدیر ورزشی می شناسند و به همین دلیل نیز اجازه نمی دهم عده ای از استعفای من بهره برداری سیاسی کنند.

وی در پایان گفت: چه در دوران ورزش قهرمانی و چه در دوران مدیریتم وابسته به هیچ گروه و حزب و جریانی نبوده ام و تمام هدف و نگاهم ورزش و اعتلای آن بوده است. همیشه و در همه حال نیز به فکر خدمت و خدمت رسانی به ملتم بوده ام که امیدوارم توانسته باشم در طول این سالها گوشه ای از دین و محبتهای آنان را جبران کرده باشم.