دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر تاج:بهترین شرایط اردویی را داریم

نایب رئیس فدراسیون فوتبال و مدیر کمیته تیم های ملی با ابراز رضایت از برگزاری اردوی تیم ملی در چین گفت: شور نشاطی که در بین ملی پوشان وجود دارد در سالهای اخیر بی سابقه بوده است.

مهدی تاج که به همراه تیم ملی فوتبال کشورمان در اردوی چین حضور دارد در گفتگو با مهر ضمن بیان این مطلب افزود: خوشبختانه تیم ملی بهترین شرایط اردویی را دارد و تلاش کرده ایم با فراهم کردن زمینه آرامش ملی پوشان، به برگزاری تمرینات مطلوب و مثبت آنها کمک کنیم.

وی با بیان اینکه همه ملی پوشان در شرایط روحی خوبی قرار دارند خاطرنشان کرد: خدا را شکر بازیکنان تیم ملی با حضور لژیونرها در بهترین شرایط روحی و روانی قرار گرفته اند و شور و نشاطی که بین ملی پوشان است بی سابقه بوده و همه چیز برای ادامه روند تمرینات مطلوب و حضور در دیدار برابر کره شمالی فراهم است.

وی در ادامه درخصوص دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر چین گفت: چینی ها تیم خوب و قدرتمندی دارند که با توجه به تشابهی که بازی آنها با کره ایها دارد این دیدار می تواند برای تیم ملی کشورمان بسیار مفید و موثر باشد. ضمن اینکه ایران و چین تقریبا در یک سطح از لحاظ رنکینگ قرار دارند.

مدیرکمیته تیم های ملی فوتبال کشورمان در پایان گفت: تمام تلاشمان را کرده ایم تا بهترین شرایط را برای تیم ملی فراهم کنیم و خوشبختانه ملی پوشان در آرامش به تمریناتشان می پردازند و دغدغه ای ندارند.

تیم ملی فوتبال کشورمان که از روز پنجشنبه هفته گذشته اردوی تدارکاتی و آماده سازی اش را در چین آغاز کرده است، روز 16 خرداد در پیونگ یانگ به مصاف تیم ملی کره شمالی خواهد رفت.