دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر تکذیب بمب‏گذاري در ايستگاه مترو ميرداماد

معاون عمليات فرماندهي تهران بزرگ و رئيس مرکز فوريت هاي پليس 110 پايتخت گفت: وجود بمب در ايستگاه مترو ميرداماد صحت ندارد و حضور تيم هاي خنثي سازي بمب در اين محل براي بررسي و بازرسي يک دستگاه خودرو سواري پارک شده مشکوک بوده است.

سرهنگ “محسن خانچرلي” شنبه شب در گفتگو با خبرنگار ايرنا افزود: عصر امروز مأموران و عوامل متروي ميرداماد به يک دستگاه خودروي سواري که به طرز مشکوکي در مقابل ايستگاه پارک شده بود مظنون شده و بلافاصله موضوع را با مرکز فوريت هاي 110 تهران اطلاع دادند.
وي تصريح کرد: به دنبال دريافت اين گزارش مراتب از طريق 110 به تيم هاي خنثي سازي بمب اطلاع داده شد و اين تيم ها بسرعت در محل ايستگاه مترو ميرداماد حضور يافتند.
سرهنگ خانچرلي گفت: با استقرار تيم خنثي سازي بمب، خودرو مذکور به دقت مورد بررسي و بازرسي قرار گرفت و هيچ بمب يا شي و يا مواد منفجره اي در آن به دست نيامد.
وي تاکيد کرد: اين خودرو که فاقد پلاک بود پس از بررسي هاي انجام شده مشخص شد که سرقتي بوده و پس از اتمام کار ماموران از محل فوق به پارکينگ پليس منتقل شد.

سرهنگ خانچرلي در همين حال با توجه به شرايط انتخابات در ايران و همچنين برگزاري سالگرد حضرت امام خميني (ره ) از مردم خواست در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک در معابر و امکان عمومي آن را به پليس اطلاع دهند.