دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر حمله لفظی درودگر به آخوندی و سایرین!

معاون سابق دبیرکل فدراسیون فوتبال ، تشکیل کمیته بررسی علل شکست تیم فوتبال پرسپولیس را روشی برای فراموش کردن اشتباهات مدیریتی در سازمان تربیت بدنی عنوان کرد.

صادق درودگر در رابطه با تشکیل این کمیته به ایپنا گفت: متأسفانه ما در بررسی علل شکست باشگاه ها و تیم های ملی دچار دور تسلسل هستیم. هرگاه می خواهیم فکر مردم را از شکست هایی که اتفاق افتاده منحرف کنیم، کمیته ای خیالی برای بررسی عوامل شکست تشکیل می دهیم. کمیته ای که هیچ گاه نتیجه ای رسمی و اثرگذار از تشکیل آن ارائه نشده است و نمی توان متوجه نتایج آن شد و هیچگاه نمی توان به آن در بررسی علل شکست های بعدی استناد نمود.

درودگر همچنین ادامه داد: اگر مسوولان ورزش کشور و آقای علی آبادی به بررسی علل شکست تیم فوتبال پرسپولیس علاقه دارند، باید به عملکرد خود در این چند ساله دقت کنند و از خود این سوال را بپرسند که در مدت صدارت خود در راهبری این دو باشگاه متعلق به سازمان چه اقداماتی انجام داده اند؟! چگونه هیات مدیره و مدیر عامل انتخاب کرده اند؟ از چه جنسی و با چه ویژگیهایی؟!

وی گفت: در شرایطی که ما حتی یک نماینده ورزشی و آشنا به مسایل فوتبال در هیأت مدیره پرسپولیس نداریم و هیچ یک از اعضای هیأت مدیره دارای سابقه مدیریتی در ورزش نیستند چگونه انتظار موفقیت از این تیم داریم ، توصیه مینمایم سازمان ورزش وقت و انرژی خود را برای یافتن علل شکست تلف نکند! فقط کافی است نگاهی به عملکرد خود در رابطه با باشگاه پرسپولیس بیندازد برای تیمسار شدن باید از ستوانی و سروانی شروع کرد برای مدیر باشگاه میلیونی پرسپولیس شدن باید سابقه مدیریت ورزشی داشت . به طور مثال آقای آخوندی که سابقه مدیریت در باشگاه دسته سومی فوتبال را هم ندارد، بر اساس چه معیاری در هیأت مدیره باشگاه بزرگ و پرطرفداری همچون پرسپولیس راه یافته است؟

درودگر در ادامه به سایر اعضای هیأت مدیره اشاره کرد: آقای نژاد فلاح که احترام زیادی برای ایشان قائلم و از عزیزان و برادر سه شهید بزرگوار جنگ تحمیلی هستند ، چه نقش تعیین کننده ای در طول فعالیت در باشگاه پرسپولیس می تواند داشته باشد ؟ یا آقای فرخزادی که به پرسپولیس علاقه مند بوده و در جایگاه های دیگرخدمات زیادی به کشور نموده اند چگونه می توانند در روند فعالیت های تیم بزرگ پرسپولیس اثرگذار باشد. من از آقایان فلاح نژاد و فرخزادی که دوستدار این باشگاه و دلسوز هستند می خواهم که پیش گام شوند و موجبات حضور افراد از خانواده پرسپولیس، فوتبالی، با سابقه و تحصیل کرده را در هیات مدیره فراهم نمایند.

درودگر ادامه داد: این در حالی است که ما هم اکنون افرادی همچون دکتر محمد دادکان، دکتر محمد زادمهر، مهندس جعفر کاشانی، ابراهیم آشتیانی، دکترحسین قراخانلو ، دکتر بیژن ذوالفقارنسب ،محمد مایلی کهن ، علی پروین، حمید درخشان و افراد دیگر را به عنوان چهره های تحصیلکرده ورزشی در پرسپولیس داریم. چرا یک نفر از میان آن ها نمی تواند در با شگاه پرسپولیس حضور داشته باشد اما کسی که حتی ابعاد زمین و وزن توپ فوتبال را نمی داند در هیات مدیره این باشگاه حضور دارد ؟ چرا آقای انصاری فرد در پاسخ به سئوال خبرنگاران که آیا بعنوان مدیر عامل در سال بعد نیز در پرسپولیس ماندگار هستید یا خیر می گوید سازمان تربیت بدنی راجع به ماندن یا رفتن من تصمیم می گیرد ، چرا نمی گوید مجمع باشگاه یا هیات مدیره تصمیم خواهند گرفت ؟ چون باشگاه هیات مدیره مستقل و مجمعی مستقل ندارد . این ها در کنار هم علل شکست پرسپولیس را تشکیل داده اند!

درودگر به عوامل دیگر شکست اشاره کرده و اظهار داشت: نداشتن برنامه از دیگر عوامل اصلی شکست پرسپولیس به حساب می آید. در حال حاضر تنها می توان هدایتی را به عنوان فردی معرفی کرد که وظیفه خود را تقریباً انجام داده است چرا که او از ابتدا برای کمک مالی به باشگاه آمد و نقش دیگری برایش ترسیم ننموده اند ، آمد وظیفه خود را کما بیش انجام دا د و رفت.

معاون سابق دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره خصوصی سازی باشگاه گفت: هرچه درباره واگذاری پرسپولیس و استقلال گفته می شود بیشتر شعار گونه است چرا که موضوع خصوصی سازی باشگاه ها آن هم استقلال و پرسپولیس نیازبه پیش زمینه هایی دارد ، این در حالی است که هیچ پیش زمینه ای برای خصوصی سازی باشگاه فراهم نیست. سازمان تربیت بدنی باید مشخص کند که کدام دارایی باشگاه را می خواهد به مردم واگذار کند؟! باشگاهی که هیچ چیز جز بدهی ندارد!

ساختمان دفتر این باشگاهها را که دکتر محمد دادکان خریداری نموده و به نام فدراسیون فوتبال است، زمین تمرین و مسابقه نیز که ندارند ، چه دارد که واگذار نماید. فرایند تصمیم سازی در این زمینه را به مردم اعلام نمایند ، وقتی اتحادیه فوتبال همایش بین المللی خصوصی سازی را با حضور کارشناسان و میهمانان داخلی و خارجی و اساتید دانشگاه برگزار نمود و نتایج آن اعلام شد همه مسئولین به صدا درآمده و اعلام نمودند خصوصی سازی شعار است و تحقق پذیر نیست بالاخص در مورد این دو باشگاه! حال با کدام مطالعه کارشناسی وزمینه های اجرایی می خواهند این امر را محقق نمایند؟ من به شما اطمینان میدهم این کار انجام نخواهد شد فقط دریک دوره از این مطلب استفاده می نمایند.