دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر قطع حقوق دووميداني‌كاران ضعيف

سيد مصطفي كريمي گفت: با نتايج ضعيف تيم ملي دووميداني در رقابت‌هاي جايزه بزرگ آسيا ، حقوق برخي از دووميداني‌كاران قطع و يا كسر مي‌شود.

سيد مصطفي كريمي رئيس فدراسيون دووميداني در خصوص نتايج ضعيف تيم‌هاي دووميداني كشورمان در مسابقات جايزه بزرگ آسيا به ايلنا افزود: در حالي كه حقوق‌هاي دريافتي دونده‌هاي تيم ملي از سال جاري بر اساس يك سري ركوردهاي تعيين شده از سوي كميته فني فدراسيون تعيين شده و پرداخت مي‌شود در نظر داريم كه با كسب نتايج ضعيف نمايندگان كشورمان در مسابقات جايزه بزرگ آسيا حقوق برخي از اين ورزشكاران را قطع كرده و يا به حداقل برسانيم.

وي اضافه كرد: اين رقابت‌ها در حالي برگزار شد كه حتي دووميداني كار كشورمان نتوانستند در سطح خود ظاهر شوند و ركوردهاي معمولي خود را به هم بزنند.

كريمي اظهار داشت: ‌امين حسين‌زاده رهبر در پرش ارتفاع كه ركورد فعلي‌اش دو متر و 21 سانتي ‌متر بود آنقدر ضعيف عمل كرد که در مسابقه اولش دو متر و پنج سانتي‌متر و در مسابقه دومش دو متر و 10 سانتي‌متر پريد. او تاكنون ماهانه مبلغ 400 هزار تومان حقوق از فدراسيون دريافت مي‌كرد كه با اين عملكرد ضعيفش حقوق ماهيانه او تا اطلاع ثانوي قطع خواهد شد.

وي در اين رابطه بيان كرد : حميدرضا نودهي در پرتاب وزنه و سجاد مرادي در دوي 800 متر هم نتوانستند آنطور كه بايد رضايت ما را فراهم كنند و ركوردهاي خوبي بزنند بنابراین مرادي و نودهي به ترتيب هر كدام مبلغ يك ميليون و 400 هزار تومان از فدراسيون حقوق مي‌گيرند كه با كسب اين نتايج دست‌مزدهايشان به 650 هزار و 200 هزار تومان كاهش پيدا خواهد كرد.

رئيس فدراسيون دووميداني ادامه داد: از ميان اين تيم چهار نفره تنها ليلا رجبي ركوردار پرتاب وزنه بانوان،‌اگرچه ركورد خودش را هم نزد اما خوش درخشيد چرا كه توانست با كسب دو مدال برنز در جمع سه پرتابگر برتر بانوان آسيا قرار بگيرد.