دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر يوسف كرمي را چشم نزنيم؛ خوب است!

رضا مهماندوست گفت: تا 18 خرداد زمان اعزام به مسابقات جام جهاني تكواندو آذربايجان اردوها به شكل پيوسته برگزار خواهد شد.

سرمربي تيم ملي تكواندو بزرگسالان در گفت و گو با ايسنا، اظهار كرد: 24 تيم شاخص تكواندو جهان در پيكارهاي جام جهاني حضور دارند، ضمن اينكه 6 تيم برتر تكواندو جهان نيز به عنوان سرگروه انتخاب شده‌اند كه شامل ايران، كره‌جنوبي، آذربايجان به عنوان كشور ميزبان و احتمالا فرانسه، اسپانيا، تركيه يا ايتاليا مي‌شوند.

وي درباره آخرين وضعيت و ميزان آمادگي يوسف كرمي و بهزاد خداداد تصريح كرد: يوسف خوب است و اگر چشمش نزنيم! به خوبي هم تمرين مي‌كند. ولي بهزاد هنوز دچار مصدوميت جزئي است. به همين دليل با شدت بالا تمرين نمي‌كند. با هدف اينكه خداداد خيلي ار ميادين مسابقات دور نماند تصميم گرفتيم تا وي را در تركيب تيم ملي اعزامي به جام جهاني قرار دهيم، گرچه در اين وزن رضا نادريان نيز در اردو حضور دارد.

سرمربي تيم ملي تكواندو بزرگسالان در پاسخ به اينكه در فاصله سه ماه زمان پس از برگشت از مسابقات جام جهاني باكو و مسابقات جهاني دانمارك در مهر 88، آيا حضور در اردو و مسابقه تداركاتي برون مرزي پيش‌بيني شده است، گفت: بايد در مسابقه‌اي شركت كنيم كه در آن قهرمان نشويم! در هر تورنمنت كه برويم قهرمان مي‌شويم. به همين دليل مسابقه يا اردوي تمريني با كره جنوبي مي‌تواند مطلوب باشد ولي مساله اين است كه آنها معمولا براي برگزاري چنين مسابقه يا اردويي درخواست پول مي‌كنند كه با توجه به جايگاه تكواندو ايران، زير بار نمي‌روم و آن را نوعي بي‌احترامي مي‌دانم.

مهماندوست با بيان اينكه علاقمند به برگزاري پيكارهاي جهاني با استفاده از هوگوهاي الكترونيكي است، يادآور شد: به دليل اينكه داوري در مسابقات با هوگو الكترونيكي كمتر موفق به اعمال نفوذ مي‌شود، به انجام مسابقه با هوگوهاي الكترونيكي علاقمندم.

وي در پايان با اشاره به اينكه خود او نيز دانشجوست، از وجود همفكري در بين وي و خليفه، سرمربي تيم ملي تكواندو دانشجويان به عنوان نماينده تكواندو ايران در پيكارهاي يونيورسياد خبر داد.