دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر یک کلام هم از سعید راد برای پرسپولیس

بازیگر سینمایی ایران و تماشاگر همیشگی بازی های پرسپولیس با انتقاد از عملکرد سرخ پوشان پایتخت گفت: با آن شرایطی که من دیدم ، نماینده فوتبال ایران شایسته پیروزی در لیگ قهرمانان آسیا نبود.

سعید راد در گفت وگو با ایلنا، افزود: اگر در ورزشگاه آزادی ، بنیادکار بازی را به پرسپولیس واگذار می کرد آن وقت به جرات می توان گفت که باید به اساس فوتبال جهان شک کرد.

وی گفت: پرسپولیس در مقابل بنیادکار سنگین و بدون برنامه بود ، فوتبال ایران مدت ها است روی خوش به خود ندیده و باید پرسید چرا فوتبال ما عصبانی، خودخواه و با الفاظ ناشایست ادغام شده است.

تماشاگر همیشگی پرسپولیس افزود: همواره بر ای بازی های پرسپولیس به ورزشگاه آزادی می آیم تا از نزدیک رقابت های تیم محبوب خود را دنبال کنم اما جای تاسف است که فوتبالیست های ما تا این حد بی انگیزه شده اند و حتی بازیکنان توان دویدن هم ندارند.

وی در خصوص شرایط فوتبال ایران افزود: زیرساخت های ورزش ایران با مشکلات عدیده ای روبه رو است که لازم است توجه خاصی به آن شود اگر بخواهیم با این روند حرکت کنیم ، مطمئن باشید موفق که نخواهیم شد ، هیچ ، پس رفت هم می کنیم.

راد در خصوص بازگشت علی پروین به پرسپولیس افزود: من علاقه خاصی به او که اسطوره فوتبال ایران و پرسپولیس است ، دارم اما واقعیت این است که در فوتبال ایران و جهان نام های کاری نمی توانند بکنند و باید زیر ساخت فوتبال را از پایه و اساس بنا کرد.