دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر 270 دقیقه کلیدی برای جادوگر

مصاحبه علی کریمی با خبرنگاران پس از باری پرسپولیس با بنیادکار حاوی نکات جالبی است. علی کریمی در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر جدایی از پرسپولیس و حضور در یک تیم دیگر ایرانی این احتمال را رد نمی کند.

به گزارش گل، علی کریمی در حالی به پرسپولیس ملحق شد که برای جدایی از السیلیه قطر می بایست مبلغ هنگفتی را به این تیم قطری پرداخت کند اما حسین هدایتی این نقش را بر عهده گرفت و او را به پرسپولیس آورد. از همانجا بود که رابطه کریمی و هدایتی شکل گرفت و این رابطه با جدایی هدایتی از پرسپولیس ترکش هایی را در پی داشت.

کریمی که در این فصل پول خود را کامل دریافت کرده در روزهای گذشته که باشگاه بازیکنان را برای دریافت بخشی از مطالباتشان فراخوانده بود با بیان اینکه چک ها مهر باشگاه را ندارد و ضمانتی به نقد شدن آنها نیست و در مرتبه بعدی طی درگیری شدید لفظی با محمود خوردبین رفتارهای عجیبی را از خود به نمایش گذارده بطوری که فردوسی پور هم در خلال گزارش بازی پرسپولیس و بنیادکار به درگیری های کریمی در باشگاه و تیم اشاره ای کرد.

از سوی دیگر هیچ کس نمی تواند منکر رابطه خوب و تنگاتنگ کریمی با هدایتی شود و نوع جواب کریمی مبنی بر اینکه احتمال حضور در تیمی به غیر از پرسپولیس را بعید نمی داند به اثبات این فرضیه کمک می کند.

هرچه هست علی کریمی غیر قابل پیش بینی است و حضور او در بایرن مونیخ در میان تعجب همگان و بازگشتش به پرسپولیس از رفتارهایی است که فقط و فقط از کریمی بر می آید. هرچه هست برای کریمی پول اهمیتی ندارد که اگر اینطور بود بعد از جدایی از السیلیه به تیم های اماراتی و اروپایی می پیوست.

او که با حضور در چین از فضای فوتبال ایران فاصله گرفته است ، منتظر دو اتفاق است ، اول رایزنی های مدیر برنامه هایش محمودرضا فاضلی و سپس شرایطی که در پرسپولیس حاکم خواهد شد. هر چه که هست او با وجود استقبال 90 هزار نفری و شروع توفانی، فصل فوتبالی اش را بد تمام کرد.

کریمی که امیدوار است با نقش آفرینی مثبت در سه بازی آینده تیم ملی شرایط خود را بازیابی کند اولویت خود را بازی در لیگ دیگری جز ایران اعلام کرده است.
جایی که بتواند دور از هیاهو و شایعه به بازی ادامه دهد و این نظری است که مهدی مهدوی کیا و وحید هاشمیان هم دارند.