دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر آقاي وزير ارتباطات، مفهوم به روز بودن چيست؟

يكي از بينندگان «» در پيامي به سايت، وزير ارتباطات را مخاطب كلام خود قرار داده است:

آقاي وزير ارتباطات، جنابعالي نزديک به 4 سال است که بر مسند صدارت وزارت ارتباطات تکيه زده و در اين مدّت، بارها و بارها در مصاحبه‌هاي مختلف در جهت تبليغ عملکرد وزارت متبوعتان اعلام نموده‌ايد: «واگذاري تلفن ثابت در کشور به روز مي‌باشد». طبيعي است وقتي که در اين چند سالي که وزارت ارتباطات شعار به‌روز بودن تلفن را سر داده، من شهروند نوعي مشاهده مي‌کنم در مناطق مختلفي از شهر بسياري از شهروندان براي داشتن ارتباط تلفني پس از نوشتن درخواست و عريضه به رئيس‌جمهور و نمايندگان محترم مجلس، نااميدانه مجبور به مراجعه به دلالان و واسطه‌ها و خريد از بازار آزاد، آن هم به بيش از نيم ميليون تومان مي‌باشند، از خود مي‌پرسم آيا به روز بودن در ادبيات اخير معناي تازه‌اي پيدا كرده است؟

آقاي وزير در مناطق شهري که تا چند سال پيش تلفن ثابت در آن محدوده به روز واگذار مي‌شده، اکنون به دليل ايجاد نکردن زير ساخت‌هاي لازم به موازات کشش تقاضا، متقاضيان قريب به دوسال است نااميدانه در انتظار داشتن ارتباط تلفن مانده‌اند و باز شما شعار بروز بودن را در رسانه‌هاي مختلف ادامه مي‌دهيد جالب اينکه به گونه‌اي، دادن اين قبيل شعارهاي تبليغاتي برايتان عادي است که حتي در ديداري که با مقام معظم رهبري به مناسبت هفته دولت در سال 87 داشتيد، اين گزارش اشتباه را به عنوان دستاورد دولت در عرصه ارتباطات از کلام رئيس‌جمهور محترم تکرار نموديد.

آيا اين مفهوم به روز بودن واگذاري تلفن است؟ آيا فکر نمي‌کنيد افرادي که شعار واهي به روز بودن را آن هم در مقابل مقام معظم رهبري، يعني بالاترين اعتبار نظام مقدس جمهوري اسلامي از رسانه‌ها مي‌شنوند، چه قضاوتي در مورد شما و ساير آمارهاي دولت خواهند داشت؟

در دوره وزارت جنابعالي و عليرغم استفاده از زيرساخت‌هاي قبلي، فقط در مناطق مختلف شهر اصفهان کمتر از 50 درصد آن فاقد امکانات لازم براي واگذاري تلفن ثابت است که در بين آنها مراکزي هستند که تا 3 سال قبل امکان واگذاري به‌روز تلفن ثابت را داشته، ولي امروز فقط شعار واهي به روز بودن بر آنها سايه انداخته و طبيعي است مردمي که بين دم خروس ديدن و قسم حضرت عباس آقاي وزير مانده‌اند، چه فکري در مورد اظهارات ديگر مسئولان خواهند نمود.

يکي از شهروندان اصفهان