دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر احمدي‏نژاد: عملكرد‌دولت‌نهم 1.5برابر دولت‌هاي قبل

در حالی که مسولان دولت نهم بارها و بارها عملکرد دولت نهم را حداقل 2 یا 3 برابر دولت های گذشته اعلام می کردند اینبار رئیس جمهور اعلام کرد که دولت نهم یک و نیم برابر دولت های گذشته کار کرده است.

رييس جمهور با تاکيد بر اين که ملت ايران هيچ گاه طعم ذلت را نخواهد چشيد، گفت: ظرفيت هاي ملت ايران بي پايان است و علاوه بر اداره کشور بايد در عرصه هاي جهاني نيز با قوت وارد شوند.

به گزارش ايسنا، دكتر محمود احمدي‌نژاد بيش از ظهر امروز در جريان ادامه برنامه سفرهاي استاني تهران در ديدار علما و روحانيون استان تهران با بيان اينكه انقلاب اسلامي ادامه حركت پيامبر گرامي اسلام و ائمه طاهرين است، اظهاركرد : انقلاب اسلامي را با حركتهاي سياسي تاريخ متفاوت مي‌دانيم، اين انقلاب گامي در استمرار حركت نوراني پيامبر اسلام (ص) براي رسيدن به مقصد نهايي است .

وي تصريح كرد : همه ارزشهاي انقلاب اسلامي و اصل مترقي ولايت فقيه پيوستگي با امام عصر (عج) است .

رييس‌جمهور خاطرنشان كرد : انقلاب اسلامي ظرفيت فراواني دارد و نبايد در جغرافياي محدودي محصور شود؛ چرا كه ذات انقلاب ما جهاني است .

دكتر احمدي نژاد با اشاره به فشارهايي كه عليه دولت در موضع سياست خارجي و به ويژه هسته‌اي وارد مي‌كنند ، تصريح كرد: در موضوع هسته‌اي دولت را تحت سنگين‌ترين بمباران تهمت و دروغ قرار دادند .

وي خاطرنشان كرد: قدرتهاي غربي در اتهام و هجمه به دولت دو هدف اصلي را دنبال مي‌كنند ؛ اولين هدف مخدوش كردن عزت و كرامت ملت ايران است تا اين كه بگويند ملتي كه 27 سال در برابر هيمنه قدرتها قيام كرده بود بالاخره مجبور به تسليم شد . آنها دنبال اين بودند كه سند ذلت ملت ايران را امضا كنند و حتي پس از امضاي دو پيمان هسته‌اي در دوره قبل عملا جشن پايان انقلاب اسلامي را برپا كردند .

رييس‌جمهور گفت : قدرتهاي زورگو پس از آن همه سازش و همكاري در موضوعات داخلي و منطقه‌اي ، ايران را در محور شرارت قرار دادند ولي اشتباه از جايي شروع شد كه شوراي امنيت را خط قرمز خود قرار دادند.

پس از هر قطعنامه يك گام به پيش برداشتيم

دكتر احمدي‌نژاد با بيان اينكه هر كشوري به علم و فناوري پيشرفته دسترسي داشته باشد در جرگه كشورهاي پيشرفته قرار مي‌گيرد، گفت : چند كشور در دنيا وجود دارند كه نمي‌خواهند كشور جديدي به جمع آنها اضافه شود؛ علوم هسته‌اي ، هوافضا، نانوتكنولوژي و سلول‌هاي بنيادين از علوم پيشتاز در دنيا به شمار مي‌روند و آنها نمي‌خواستند اجازه دهند ملت ايران در اين مرز از دانش قرار گيرد .

وي با تاكيد بر اينكه پس از روي كار آمدن دولت نهم خط قرمز كشورمان را عزت و منافع ملي ايران قرار داديم، تصريح كرد : آنها ابتدا خيال مي‌كردند اگر فشار بياورند و قطعنامه صادر كنند مانند سابق دوباره عقب‌نشيني خواهيم كرد ؛ اما پس از هر قطعنامه يك گام به پيش برداشتيم و امروز به جايي رسيده‌ايم كه با كمترين هزينه هم هسته‌اي شده‌ايم و هم در علوم فضايي پيشرفت كرده‌ايم .

رييس‌جمهور اضافه كرد: امروز جايگاه ملت ايران به جايي رسيده است كه كساني كه كشورمان را محور شرارت ناميده بودند، به دنبال رابطه و مذاكره با ايران هستند .

دكتر احمدي‌نژاد با بيان اين كه اگر مقابل متكبران تواضع شود اتفاقا آنها بيش از پيش به هجوم و يورش ترغيب خواهند شد، تصريح كرد: همگان ديدند كه وقتي براي اعتمادسازي حاضر شدند همه تاسيسات هسته‌اي كشورمان را پلمپ كنند و مدام مقابل زياده‌خواهي قدرتهاي زورگو تواضع و كرنش كردند، آنها چگونه ايران را جزو محور شرارت قرار دادند و براي حمله به كشورمان آرايش نظامي گرفتند.

وي افزود: اگر ملت ايران مي‌خواست از معادلات و ساز و كارهاي ظالمانه جهاني تبعيت كند قطعا انقلاب اسلامي به پيروزي نمي‌رسيد .

دولت نهم حداقل 5 / 1 برابر دولت هاي قبل دستاورد داشت

رييس‌جمهور با اشاره به اتهامات و دروغ‌پراكني‌ها عليه عملكرد دولت تصريح كرد: امروز يك جنگ رواني با حجم سنگين تهمت و دروغ در جريان است تا حافظه تاريخي مردم را به حاشيه ببرند كه اين حجم سنگين از تهمت و هتاكي در تاريخ كشورمان بي‌سابقه است و از سوي ديگر نيز دشمنان به خاطر اينكه در موضوع هسته‌اي و ديگر عرصه‌هاي بين‌المللي از ملت ايران سيلي خورده‌اند به دنبال انتقام‌گيري هستند.

دكتر احمدي‌نژاد درباره عملكرد دولت نهم تصريح كرد: در مقايسه با عملكرد دولتها در هر بخشي كه مقايسه شود، دولت نهم حداقل 5 / 1 برابر آنها فعاليت و دستاورد داشته است .

در ابتداي اين ديدار حجت‌الاسلام والمسلمين سيدرضا تقوي رييس شوراي سياست‌گذاري ائمه جمعه كشور با قدرداني از تلاش هاي دولت نهم در ارتقاي فرهنگ و تعالي معنوي ايران اسلامي ، گفت : دولت نهم دولتي اصول‌گراست كه بر محور عدالت ،استكبارستيزي ، احياي گفتمان انقلاب و امام راحل و حفظ عزت ملت ايران در مجامع بين‌المللي حركت مي‌كند و بايد قدردان آن بود.