دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر احمدی‌نژاد: ویژه‌خواران در پس انبوه اتهامات

رئيس‌جمهور با اشاره به اينكه از چهار سال پيش مي‌دانستم كه قدرت‌مداران خودكامه و حريص براي خاموش كردن نداي عدالت طلبي، از هيچ اقدامي فروگذار نمي‌كنند، تصريح كرد: امروز نيز به وضوح ويژه خواران و زياده خواهان را در پس انبوه شايعات و اتهاماتي كه روانه اين فرزند ملت مي‌شود مشاهده مي‌كنم.

محمود احمدي نژاد، رئيس‌جمهور، پس از آنكه سحرگاه شنبه پس از ماهها، مجددا وبلاگ شخصي خود را به روز كرد، امروز يكشنبه حوالي ساعت 5 بامداد، دومين مطلب جديد خود را نيز با عنوان “براي عدالت ” منتشر كرد.

متن كامل اين يادداشت به شرح زير است:
چهار سال پيش، وقتي براي ورود به عرصه مديريت اجرايي كشور آماده مي شدم، مي دانستم كه در چه مسير ناهمواري قدم مي گذارم. از صف آرايي هاي تاريخي زر و زور و تزوير در برابر عدالت خواهي به خوبي آگاه بودم و خبر داشتم كه با چه ناملايماتي مواجه خواهم شد و مي دانستم كه قدرت مداران خودكامه و حريصي كه اجراي عدالت را بر نمي تابند، براي خاموش كردن نداي عدالت طلبي، از هيچ اقدامي فروگذار نكرده و نمي كنند.

اما تحمل فقر و فساد و تبعيضي كه عده اي اندك مي خواستند بر مردم ما تحميل كنند حقيقتا برايم دشوار بود. از خدا خواستم تا توفيق قدم نهادن در مسير اجراي عدالت و تلاش براي احقاق حقوق مظلومان و مستضعفان و ايستادن در برابر مستكبران و متكبران را روزي ام كند.
آري، تاريخ بشريت مشحون است از صحنه هاي بديع و افتخار آميزي كه رادمردان و نيك انديشان براي احقاق حقوق مردم و اقامه قسط و عدل آفريده اند و در اين راه از بذل مال و جان و آبروي خود نيز دريغ نكرده اند.

مهم ترين فرازهاي تاريخ را، صحنه هاي مجاهدت و دليري، زندان و اسيري، محنت و مرارت و صد البته عزت و عظمت اين انسان هاي والا مقام رقم زده است.
عدالت همان رسالت خطيري است كه همه انبيا و اولياي الهي مامور به اقامه آن بوده اند و بسياري از آنان نيز جان پاك خود را بر سر اين ميثاق نهادند. به خاطر پافشاري بر همين مفهوم قدسي و مبارك بود كه مولاي متقيان و امير مومنان علي عليه السلام در محراب عبادت به شهادت رسيد.

وقتي به رنج ها و محنت هاي فراواني كه معصومين عليهم السلام براي مبارزه با سركشان و زورگويان و برپايي قسط و عدل متحمل شده اند مي انديشم، با خود مي گويم كه آنچه ما تاكنون براي تحقق عدالت، از صبر بر اهانت و دروغ و تخريب مدعيان گرفته تا طعن و لعن و شماتت سهم خواهان، پرداخته ايم هزينه چنداني نبوده است.

امروز نيز به وضوح ويژه خواران و زياده خواهان را در پس انبوه شايعات و اتهاماتي كه روانه اين فرزند ملت و خادم كوچك و همكاران نجيب و صبورم مي شود مشاهده مي كنم. اما ما تصميم خود را گرفته ايم و به عهدي كه با ملت بسته ايم پايبنديم. در كنار مردمي كه عدالت را براي كشور برگزيده‌اند مي مانيم و تا آخرين نفس به اين نبرد مقدس ادامه مي دهيم.