دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر ادامه سوءاستفاده انتخاباتي از مراجع فوت‌شده

در حالی که دفتر آیت الله العظمی بهجت با انتشار اطلاعیه رسمی سوءاستفاده انتخاباتی برخی مقامات از این مرجع فقید و ادعای حمایت ایشان از دولت نهم را به شدت تکذیب کردنه است انتشار پیامک دروغ درباره حمایت این مرجع شیعه از دکتر احمدی نژاد در شماره صدها هزار ادامه دارد ودر تازه ترین اقدام نیز حسین صفار هرندی وزیر ارشاد دولت نهم مدعی حمایت آیت الله العظمی فاضل لنکرانی از مراجع فوت شده از دکتر احمدی نژآد شد.

ادعاهای مذکور در حالی منتشر می شود که آیت الله جواد فاضل لنکرانی فرزند آیت الله العظمی فاضل لنکرانی بشدت با حمایت جامعه مدرسین از دکتر احمدی نژاد مخالفت کرده اند.
به گزارش رسا وزير فرهنگ وارشاد اسلامي با اشاره به ترفند برخي، براي ايجاد تفرقه بين دولت و مراجع تصريح کرد: يک سري از خناسان در پي اين بودند که فاصله بين دولت و مراجع تقليد را زياد کنند

“محمد حسين صفار هرندي” با اشاره به اين که دولت کنوني در مقايسه با دولت هاي قبل ارتباط بيشتري با علما و مراجع داشته ، اظهار داشت: مسئولين دولت نهم، هم براي استفاده از نصايح و رهنمود هاي مراجع و هم براي ارائه گزارش عملکرد دولت به محضر علما و مراجع تقليد مشرف مي شدند.

وي که در حاشيه همايش بزرگ دانشجويان اصولگرا در تالار غدير دانشگاه آزاد اسلامي واحد قم سخن مي گفت،ضمن تاکيد ارتباط دولت نهم و مراجع اظهار داشت:وقتي آقاي رئيس جمهور گزارش عملکرد دولت را خدمت مراجع معزز ارائه مي داد، آثار خوشنودي را در چهره هاي ايشان ميديدم.

به گزارش رسا وزير ارشاد در ادامه با اشاره به خاطره اي از حضرت آيت الله” فاضل لنکراني” نيز گفت: در يکي از سفر ها که آقاي” احمدي نژاد” خدمت اين مرجع عاليقدر(ره)رسيد، وقتي به ايشان گفتند که کشورهاي آمريکاي لاتين براي اعزام مبلغ و تبليغ دين اسلام اعلام آمادگي کرده اند، آثار رضايت در چهره حضرت آيت الله فاضل مشهود بود و از اين قضيه بسيار خوشحال شدند.

صفار هرندي با اشاره به ترفند برخي، براي ايجاد تفرقه بين دولت و مراجع تصريح کرد: يک سري از خناسان در پي اين بودند که فاصله بين دولت و مراجع تقليد را زياد کنند و نگذارند که پيوند برقرار شود و البته بايد بدانند که ارتباط بين دولت و مراجع يک ارتباط استراتژيک است و به هيچ عنواني گسستني نيست.

وزیر محترم ارشاد توضیح نداد که به چه دلیل با وجود اعلام مکرر مشاور امور روحانیون رییس جمهور مبنی بر دیدار دکتر احمدی نژاد با مراجع تقلید،مراجع معظم تقلید با وجود ملاقات با مهندس میرحسین موسوی ودکتر محسن رضایی تاکنون از پذیرش دیدار رییس جمهور خودداری کردند.