دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر استقبال غیرمنتظره اصفهانی‌ها از رضایی

تجمع صدها نفري و خودجوش هواداران محسن رضايي در فرودگاه شهيد بهشتي اصفهان، موجب شگفتي مسافران منتظر در فرودگاه و هيأت همراه دكتر رضايي شد.
به گزارش خبرنگار «»، دكتر رضايي كه در ادامه سفرهاي انتخاباتي خود، می‌خواست از فرودگاه اصفهان رهسپار شهركرد شود، هنگام بیرون رفتن از فرودگاه شهيد بهشتي، با انبوه هواداراني كه به صورت خودجوش در محل فرودگاه اصفهان تجمع كرده بودند، روبه‌رو شد. اين موضوع از آن روي موجب غافلگيري دكتر رضايي و هيأت همراه وي شد كه درباره زمان حضور موقت وي در فرودگاه شهيد بهشتي، اطلاع‌رساني قبلي نشده بود.
كانديداي دهمين دوره انتخابات رياست‌جمهوري پس از روبه‌رو شدن با جمعيت حاضر، دقايقي را در جمع آنان به سخنراني پرداخت و پس از آن به سمت گلزار شهدای اصفهان رفت. محسن رضایی در گلزار شهدای اصفهان، در حالی که با گروه بسیازی از هواداران خود روبه‌رو شده بود، با زیارت قبور پاک و مطهر شهیدان حسین خرازی، احمد کاظمی و مصطفی ردانی پور، یاد و خاطره آن یاران سفر کرده خویش را گرامی داشت و سپس رهسپار استان چهارمحال و بختياري شد.
دكتر رضايي در مسير شهركرد، بار ديگر در ورودي فولادشهر نيز با جمعيت عظيم مردم اين شهر روبه‌رو شد و هرچند برنامه قبلي براي حضور در جمع مردم اين شهر نداشت، دقایقی را به پاسخگويي به پرسش‌هاي آنان اختصاص داد.محسن رضايي اكنون در جمع چند ده هزار نفري شهر كرد در حال سخنراني است.
گفتني است، در روزهاي گذشته با وجود حجم بالاي تبليغات رنگارنگ كانديداها در سطح شهر اصفهان و ناراحتی برخی شهروندان به دلیل اسراف زیاد برخی از ستادها، اين استقبال خودجوش از كانديدايي كه كمترين ميزان تبليغات را در اين شهر داشته، حركتي معنادار به شمار مي‌رود.