دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر المپياد دانشجويان جهان بدون هوگوي الكترونيكي

سرمربي تيم تكواندو دانشجويان گفت: المپياد جهاني بدون هوگوي الكترونيكي؛ اما با قوانين جديد برگزار مي شود.

نعمت خليفه در گفت و گو با فارس اظهار داشت: با توجه به تغيير قوانين بايد از داوراني كه در كلاس بازآموزي دوبي شركت كرده بودند، دعوت كنيم تا به تكواندوكاران آموزش دهند.

وي تاكيد كرد: با قوانين جديد كار ما سخت شده، چون هنوز با اين مقررات كار نكرده و نياز به تجربه بيشتري است. از طرفي هوگوي الكترونيكي نيز در اين مسابقات مورد استفاده قرار نمي گيرد.

سرمربي تيم دانشجويان با اشاره به اينكه هيچ‌يك از نفرات اعلام شده فيكس نيستند، افزود: از آنجا كه زمان كمي در اختيار داشتيم بايد هرچه زودتر اسامي را اعلام مي كرديم؛ بنابراين ميان برگزيدگان مسابقات انتخابي دانشجويي با ملي پوشان اعزامي به تايلند ديدار ديگري برگزار كرديم.

وي ادامه داد: چند تن از اعضاي اين تيم قرار است در جام جهاني آذربايجان شركت كنند كه بعد بازگشت از اين مسابقات تكليف نهايي تيم اعزامي به صربستان مشخص مي شود. ممكن است برخي دچار مصدوميت شوند، در اين صورت بايد جابه جايي را در اوزان ايجاد كنيم.

خليفه با بيان اينكه تكليف وزن سوم را تا آخر هفته جاري مشخص مي كنيم، گفت: عباس شيخي تنها تكواندوكار بازي هاي تايلند است كه بايد با باقري معتمد مبارزه كند تا چهره فرد اعزامي تعيين شود. نمايندگان اوزان اول و هستم نيز بعد از جام جهاني مبارزه مي كنند.

وي با ابراز رضايت از عملكرد تكواندوكاران اظهار داشت: هشتم تيرماه بايد عازم صربستان شويم تا آن زمان به تمرينات خود در آزادي ادامه مي دهيم و هيچ تداركاتي نخواهيم داشت. افرادي كه در انتخابي حذف شدند، اردو را ترك كردند.

سرمربي دانشجويان افزود: اكنون اوليت خود را بر روي اين تيم گذاشته و تمام تلاشم بر اين است كه دوباره قهرمان جهان شويم.