دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر انفجار زاهدان حق ایران بود، حوادث بدتری در راه است!

سرویس بین‌الملل «» ـ فؤاد هاشم از معروفترين و قديمي‌ترين نويسندگان كويت كه به شدت دشمن جمهوري اسلامي ايران است، در مقاله گستاخانه‌اي در روزنامه الوطن كويت، كه متعلق به اعضاي خاندان حاكم اين كشور است، با ابراز خرسندي از حادثه تروريستي در زاهدان و به خاك و خون كشيده شدن جمع بسیاري از مردم كشورمان، از رخ دادن حملات تروريستي شديدتر و بدتر در ایران خبر داد.
به گزارش خبرنگار «»، اين نويسنده كويتي كه روابط گسترده‌اي با مقامات عالي کشورش دارد، امروز در مقاله‌اي كه در روزنامه الوطن كويت منتشر شد، ضمن توصيف عمليات‌هاي تروريستي در عراق ـ كه به خاك و خون كشيده شدن مردم شيعه و سني مردم این کشور منجر شده و مي شود ـ به سمي كه سپاه پاسداران ايران و سپاه قدس براي بر هم زدن آرامش نيروهاي آمريكايي و مردم عراق تهيه كرده‌اند، اشاره می‌کند و مدعی می‌شود كه اين سم در حادثه انفجار مسجدي در زاهدان به خورد خودشان رفت.
اين نويسنده با تهديد كشورمان به حوادث تروريستي شديدتر، تهديد كرد که حادثه مسجد زاهدان، آخرين مورد از این دست نخواهد بود و در آينده، حوادث تروريستي بسيار بزرگتر و بيشتري در ايران رخ خواهد داد.
فؤاد هاشم همچنين با حمايت از عناصر مجري حادثه تروريستي از اقدام قاطع دستگاه قضايي كشورمان در اعدام متهمان اين حادثه انتقاد كرد و آن را نمونه عدالت جمهوری اسلامی دانست.
نویسنده الوطن، روابط گسترده‌اي با مقامات كويت داشته، به گونه‌ای كه بیشتر مقامات اين كشور، سال گذشته پس از عمل وی در يكي از بيمارستان‌هاي آمريكا براي وي پيام تبريك فرستادند و هنگام بازگشتش به كويت، دسته گل‌هاي بسیاری براي وي فرستادند كه اخبار آن نیز در روزنامه الوطن منتشر شد.
گفتنی است، در سال‌های اخیر، برخی از نویسندگان کویتی مانند «جارالله» و «هاشم» و روزنامه‌هایی مانند «السیاسه» و «الوطن» به شکل گسترده‌ای نسبت به منافع ملی و مسائل داخلی ایران اظهار نظرها و مقالات توهین‌آمیزی منتشر کرده‌اند، اما متأسفانه، وزارت خارجه کشورمان تاکنون نسبت به اقدامات این اشخاص و روزنامه‌های نزدیک به حکام کویتی، هیچ واکنش مناسبی نشان نداده‌اند.