دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر صدای واليباليست‏های زن درآمد

سرمربي تيم ملي واليبال بانوان گفت: بهترين بازيكن ليگ برتر بانوان از ضعيف‌ترين بازيكن مردان دستمزد به مراتب كمتري مي‌گيرد.

سيما صديقي در گفت‌و‌گو با فارس، با اشاره به اينكه 14 بازيكن در اردوي تداركاتي تيم ملي به سر مي‌برند، اظهار داشت: مردادماه يك بازي تداركاتي داريم كه قرار است تيم جوانان قزاقستان به ايران بيايد.

وي در ادامه با بيان اينكه بازي تداركاتي با تيم تركيه لغو شده است، افزود: اين بازي به دليل همزمان بودن با مسابقات مديترانه‌اي اين تيم برگزار نمي‌شود و تصميم داريم با يكي از تيم‌هايي كه در جام باشگاه‌هاي آسيا بازي مي‌كنند، ديداري را ترتيب دهيم.

سرمربي تيم واليبال بانوان با بيان اينكه تيم‌هاي حاضر در ليگ بايد از امسال اسپانسر خصوصي داشته باشند، گفت: بسياري از تيم‌هاي خوب ليگ به دليل نداشتن اسپانسر، حضورشان در ليگ مشخص نيست و ارگان‌هايي هم كه اسپانسر مي‌شوند، بسيار كمتر از تيم هاي آقايان به حمايت از بانوان مي پردازند.

صديقي تصريح كرد: به هيچوجه نمي توان واليبال آقايان و بانوان را با يكديگر مقايسه كرد، چراكه بهترين بازيكن زن به مراتب كمتر از ضعيف ترين بازيكن مرد دستمزد مي گيرد.

وي در خصوص بي‌تجربگي تيم ملي بانوان اظهار داشت: فقط با خودمان ارتباط داشتيم و تا مدت‌ها نمي‌توانستيم بازي‌هاي آقايان را تماشا كنيم. وقتي در يك دايره بسته حركت كنيد، چيزي بيشتر از آنكه در آن هستيد، نمي‌بينيد كه بخواهيد پيشرفتي كنيد.

وي در پايان گفت: دورقبلي كه در جام ملت‌هاي آسيا شركت كرديم فقط بحث حضورمان مطرح بود اما تلاش مي‌كنيم تا در اين دوره در ميانه‌هاي جدول قرار بگيريم.