دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر فاطمه كروبي: همه شب انتخابات بيدار مي‌مانيم

همسر مهدي كروبي تأكيد كرد: شب انتخابات همه ما و ملت بيدار خواهيم بود لذا تيم كارشناسي كروبي هم شب انتخابات بيدار خواهد بود.

فاطمه كروبي دبيركل مجمع اسلامي بانوان و همسر حجت‌الاسلام مهدي كروبي در گفتگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس گفت: كشور در حال حاضر دچار ضعف مديريتي است؛ چرا كه مشكلاتي همچون كمبود منابع نداشته‌ايم و ذخائر، صنايع، نيروي انساني و ثروت نيز داريم اما فقط مديريت نداريم كه ما هم به دنبال مديريت هستيم.
وي افزود: در مديريت همين جوانان مسلمان هستند و همين‌ها بودند كه در انقلاب حضور داشتند و تلاش كردند ضمن اينكه هيچ كس هم بدون ضعف نيست.
همسر مهدي كروبي با اشاره به وجود مديريت و هماهنگي در تيم كروبي خاطر نشان كرد: اين مديريت در تيم كارشناسي كروبي وجود دارد اما در تيمي كه ميرحسين موسوي را همراهي مي‌كند بنده اطلاعي ندارم كه وجود دارد يا نه ولي كروبي تيم خود را معرفي كرده كه از جمله افراد اين تيم محمد‌علي نجفي از مديران لايق سازمان برنامه و بودجه و آموزش و پرورش كه بسيار هم موفق بوده، مي‌باشد به طوري كه در طول انقلاب اگر ما بخواهيم آموزش و پرورش با برنامه را مثال بزنيم قطعا بايد مديريت ايشان را نام ببريم.
وي در خصوص اقبال عمومي به كروبي اظهار داشت: بايد اين موضوع را در روز 22 خرداد ديد لذا در حال حاضر قضاوت نمي‌كنم تا اينكه كمي پيش برويم البته در صورتي كه امدادهاي غيبي نيايند و كار را خراب نكنند.
دبيركل مجمع اسلامي بانوان تأكيد كرد: شب انتخابات همه ما و همه ملت بيدار خواهيم بود لذا اميدواريم با ضعف مديريتي كه در كشور وجود دارد و واقعا نياز به تغييري كه در مديريت داريم لذا تيم كارشناسي كروبي هم شب انتخابات بيدار خواهد بود.
فاطمه كروبي در خصوص بالاترين پستي كه به زنان در دولت كروبي داده مي‌شود، اظهار داشت: براي بانوان، وزارت، معاونت و شركت در تصميم گيري هاي كلان متصور است و بايد اين پست‌ها به بانوان داده شود.

وي در ادامه در خصوص علت دادن اين پست‌ها به بانوان خاطرنشان كرد: دليل آن اين است كه بانوان نيمي از كشور كه نقش اصلي را در خانه و خانواده دارند.