دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر كاظمى؛ اولين اخراجى

با انتخاب صمد مرفاوى به عنوان سرمربى استقلال، حسين كاظمى را بايد اولين جدا شده آبى ها دانست كه با توجه به اختلافاتش با مرفاوى بايد به فكر تيم ديگرى باشد.

به نوشته جوان، ماجراى اختلاف مرفاوى و كاظمى به هفته هاى پايانى ليگ ششم برمى گردد. آن روزها آبى ها با ۶ امتياز اختلاف با سايپا صدرنشين ليگ برتر و در آستانه كسب جام قهرمانى براى دومين سال پياپى بودند، ولى كم كارى چند بازيكن استقلال در هفته هاى پايانى همه چيز را به هم ريخت تا مرفاوى كه مى توانست در اولين تجربه سرمربيگرى اش، قهرمانى را براى آبى ها به ارمغان بياورد ناكام بماند.

يكى از اين بازيكنان حسين كاظمى بود كه تا قبل از ۴ هفته پايانى، ستاره آبى ها بود. ولى ناگهان در هفته هاى آخر ورق برگشت و هافبك استقلال بدترين بازى هايش را براى آبى پوشان به نمايش گذاشت و ديگر خبرى از ستاره ميانه زمين آبى ها نبود.

نمايش هاى ضعيف كاظمى نوعى واكنش به صحبت هاى فتح الله زاده، مديرعامل آن روزهاى استقلال بود كه عنوان كرده بود در پايان فصل، تيم را از بازيكنان مورد علاقه قلعه نويى تصفيه خواهد كرد.

اين موضوع به كاظمى كه از بازيكنان حامى قلعه نويى بود برخورده بود و باعث شده تا او با بازى هاى ضعيفش به اين حرف هاى مديرعامل واكنش نشان دهد. افت وحشتناك و خودخواسته كاظمى بيشتر از همه گريبان استقلال و مرفاوى را گرفت و باعث شد تا استقلالى ها در پايان فصل، قهرمانى را دو دستى به سايپا تقديم كنند و مرفاوى تازه كار كه تيمش در يك قدمى جام قرار داشت از رسيدن به جام عاجز بماند.

حال با گذشت دو سال از آن روزها مرفاوى و كاظمى دوباره به همديگر رسيده اند ولى به نظر مى رسد اين بار مرفاوى براى جلوگيرى از اتفاقات ليگ ششم مى خواهد گربه را دم حجله بكشد و به همين دليل كاظمى را به در خروجى تيم راهنمايى كرده است تا ديگر آن مسائل گريبانگيرش نشود.