دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر مصطفی دنیزلی:خسته‌ شده ام

سرمربی تیم فوتبال بشیکتاش، قهرمانی تیمش در لیگ برتر باشگاه‌های ترکیه را ماحصل تلاش خستگی ناپذیر مربیان و بازیکنان این تیم عنوان کرد.

به گزارش مهر، مصطفی دنیزلی در بازگشت دوباره به فوتبال ترکیه با بشیکتاش نتایجی کسب کرد که در این کشور بی سابقه بوده است. او با دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ برتر ترکیه و جام حذفی باشگاه‌های این کشور اولین مربی ترکیه‌ای بود که توانست در یک فصل تیمش را به دو قهرمانی برساند.

این مربی 60 ساله که با سه تیم بزرگ ترکیه (بشیکتاش، فنرباغچه و گالاتاسرای) عنوان قهرمانی لیگ این کشور را بدست آورده است، پس از قهرمانی با تیم بشیکتاش با چهره‌ای گریان در جشن قهرمانی تیمش شرکت کرد. او فاتح عناوینی شد که شاید دستیابی به آن برای باشگاه بشیکتاش و هوادارانش بیشتر به یک رویا می ماند. دنیزلی امروز قهرمان ترکیه است، قهرمانی که در فوتبال ایران با ناملایمتی های زیادی روبرو شد.

دنیزلی پس از قهرمانی تیمش در لیگ ترکیه در گفتگویی اختصاصی با پایگاه خبری باشگاه بشیکتاش شرکت کرد. او که بشدت احساساتی شده بود، گفت: امروز خیلی از قهرمانی تیمم خوشحالم. ما برای دستیابی به این عنوان خیلی زحمت کشیدیم و روزانه بین 15 تا 16 ساعت تمرین و کار کردیم.

این مربی بزرگ فوتبال ترکیه که سابقه فعالیت در لیگ‌های ایران و آلمان را هم دارد، پس از قهرمانی با بشیکتاش ابراز خستگی کرد و گفت: خیلی خسته ام. خستگی من از بابت تلاش با بشیکتاش برای دستیابی به قهرمانی نیست، من از سال‌ها کار و تلاش خسته شده‌ام.

او در روز قهرمانی در لیگ ترکیه از برادر مرحومش یاد کرد که در آستانه حضور در تیم بشیکتاش درگذشته بود. دنیزلی در این باره گفت: خیلی دلم می خواست برادرم زنده باشد و در جشن پیروزی بشیکتاش حضور پیدا کند. برادرم یکی از افرادی بود که باعث شد من هدایت تیم بشیکتاش را قبول کنم. این بی وفایی است اگر امروز از او یادی نکنم.

وی در ادامه از همکارانش در تیم بشکیتاش و بازیکنان این تیم تشکر و قدردانی کرد و گفت: این پیروزی را به دو دخترم که در خارج از ترکیه هستند و حتما برای پیروزی بشیکتاش جشن برپا کرده‌اند، تقدیم می کنم. همچنین قهرمانی تیم را به ایلیدریم دمیراورن، مدیرعامل باشگاه بشیکتاش هدیه می کنم.

دنیزلی ادامه داد: این قهرمانی نه فقط برای من، بلکه برای فوتبال ترکیه اهمیت دارد، اهمیت این قهرمانی از آن بابت است که خیلی کم اتفاق افتاده که یک باشگاه ترکیه‌ای در یک فصل دو عنوان قهرمانی بدست آورد.

وی بشیکتاش را باشگاهی بزرگ در ترکیه خواند و گفت: درست است که من پیش از این یکی از مسئولان باشگاه گالاتاسرای بوده و فنرباغچه را هدایت کرده‌ام اما باشگاه بشیکتاش همیشه برای من جایگاهی خاص و ویژه داشته است چون از چهارسالگی هوادار این تیم بوده‌ام.

وی افزود: برای اینکه هوادار تیم بشیکتاش باشید احتیاج نیست که حتما پیراهن این تیم را برتن کنید. من همیشه بشیکتاشی بوده و هستم و هیچ وقت این موضوع را انکار نمی کنم.