دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر «منطقه آزاد» از دانشگاه همدان اخراج شد

پس از حضور عوامل صدا وسیما در دانشکده ادبیات بوعلی‌سینای همدان، جمع کثیری از دانشجویان با شعار «تریبون دروغین نمی‌خواهیم» به استقبال آنان رفتند و با شکستن میکروفون، آنها را از دانشگاه بیرون کردند.

تریبون «منطقه آزاد» شبکه سه سیما امروز به دانشگاه بوعلی سینای همدان رفت تا این برنامه انتخاباتی را در آنجا ضبط کند. برنامه قرار بود در ساعت نه صبح برگزار شود که با تجمع دانشجویان در دانشکده ادبیات تا ساعت 10 به تعویق افتاد.

به گزارش فرارو، پس از حضور عوامل صدا وسیما در دانشکده ادبیات جمع کثیری از دانشجویان با شعار «تریبون دروغین نمی‌خواهیم» به استقبال آنان رفتند و با شکستن میکروفون، آنها را از دانشگاه بیرون کردند.

در این میان عده‌ای از دانشجویان بسیجی نیز وارد معرکه شدند و درگیری بین این دانشجویان و دانشجویان معترض چند تن از دانشجویان را راهی بیمارستان کرد.

پس از این اتفاقات، عوامل صدا و سیما این برنامه را بیرون از دانشگاه و به دور از چشم دانشجویان و با حضور چند تن از دانشجویان بسیجی برگزار کردند.

لازم به ذکر است این اولین بار نیست که دانشجویان عوامل برنامه منطقه آزاد شبکه سه را از دانشگاه بیرون می‌کنند. پیش از این نیز دانشجویان دانشگاه‌های علم وصنعت و دانشگاه آزاد کرج عوامل تریبون آزاد را بیرون کرده بودند.