دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر هر بختياري يك ستاد براي انقلاب

دكتر محسن رضايي در جمع مردم فولادشهر گفت: هر بختياري به يك ستاد براي انقلاب تبديل شود.

به گزارش ایفنا نیوز، وي با حضور در فولادشهر شهري كه به نام ايران كوچك معروف است،‌ تاكيد كرد: دوران شعارزدگي،‌ تفرقه و اختلاف در كشور را به پايان مي‌رسانم و ثبات و پيشرفت را به كشور باز مي‌گردانم.

بنابر اين گزارش در ديدار دكتر رضايي با اهالي فولادشهر كه در مصلي اين شهر برگزارشد، ‌گروه كثيري از بختياري‌هاي مقيم فولادشهر اعم از زن و مرد با لباس‌هاي محلي خود حضور يافتند و با طرح شعارهايي به زبان بختياري و خوزستاني از كانديداي خود حمايت كردند.

اين دكتراي اقتصاد در بخشي از سخنان خود با نام بردن فولادشهر به عنوان شهري كه يكي از صنايع مادر را در دل خود دارد،‌ گفت: امروز دنياي غرب فكر مي كند با تحريم و محاصره مي‌تواند ايران را از پا درآورد، اما ان‌شاءالله شما ملت با حضور در انتخابات ثابت مي‌كنيد كه ملت با فرهنگ و اهل گفتگو و تعامل هستيد و در دنيا با كسي سر جنگ نداريد و هيچ كسي در دنيا نمي‌تواند از گفتگوي شما با دنيا سوء‌استفاده كند.

دكتر رضايي در ادامه سخنان خود با تاكيد بر اين نكته كه مردم از دعواهاي جناحي و حزبي خسته شده‌اند،‌ افزود: تا كي مردم بايد در انتخابات شركت كنند،‌ عده‌اي را به ميدان آورند و رئيس‌جمهوري براي 4 سال انتخاب كنند و دوباره همه چيز از نو به جاي اول خود بازگردد،‌ ما براي پيشرفت آمده‌ايم و آمده‌ايم تا پرونده اين دعواها را ببنديم و دوره جديدي را در ايران به وجود آوريم و يقين داريم كه چيني كاري امكانپذير است.

نامزد بختياري دهمين دوره انتخابات رياست‌جمهوري با طرح اين سوال به زبان بختياري كه “ما براي چه آمده‌ايم”؟ اظهار داشت: ما براي يك انقلاب بزرگ آمده‌ايم تا دركنار امنيت و پيشرفت يك كشور با قدرت و رفاه درست كنيم و من اميدوارم هر اصفهاني و هر بختياري يك ستاد براي انقلاب تبديل شود.

وي در پايان ابراز اميدواري كرد: تمام خوزستاني‌ها و بخصوص اعراب شريف اين استان دست به دست هم بدهند و در كنار هم حادثه بزرگي را براي انتخابات رقم بزنند.

قابل ذكر است دكتر رضايي پس از پايان سخنراني خود با دستگاه اتوبوس به سمت شهركرد حركت كرد و در طول مسير مصلي تا خيابان‌هاي اصلي فولادشهر مردم با تكان دادن پرچم ايران و در دست داشتن پوسترهاي اين كانديدا پشت اتومبيل وي حركت مي كردند و شعار سر مي‌دادند و اتومبيل‌هاي مردم نيز آهنگ هاي بختياري را با صداي بلند پخش مي‌كردند.