دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر هزينه‏های پیکان خارج از توان مديرعامل

مديرعامل باشگاه پيکان قزوين با بيان اينکه تامين هزينه هاي باشگاه بسيار دشوار شده است، ادامه فعاليت در اين مجموعه در فصل جاري را سخت دانست.

کامران صاحب پناه در گفت وگو با ايرنا افزود : با گذشت سه ماه از سال، هنوز هيچ بودجه اي در اختيار باشگاه گذاشته نشده است.

وي به پايان مدت قرارداد نيمي از بازيکنان تيم فوتبال پيکان اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به درخواست هاي زياد بازيکنان، تمديد قرارداد با آنان نياز به بودجه فراواني دارد که بعيد به نظر مي رسد باشگاه توان پرداخت آن را داشته باشد.

صاحب پناه با بيان اينکه باشگاه پيکان براي تامين هزينه هاي خود با مشکلات عديده اي روبرو است، گفت: تامين هزينه هاي باشگاه از توانم خارج شده است و شايد بهتر باشد شخص ديگري مسئوليت مدير عامل پيکان را برعهده گيرد!

وي تصريح کرد : بودجه باشگاه در روزهاي آتي از سوي شرکت ايران خودرو مشخص مي شود و پس از آن بهتر مي توان در مورد آينده باشگاه تصميم گيري کرد.

مديرعامل باشگاه پيکان در مورد استخدام مربي جديد تيم فوتبال اين باشگاه افزود: چند گزينه داخلي و خارجي مدنظر باشگاه است که پس از اعلام بودجه با آنان وارد مذاکره مي شويم.

وي درباره وضعيت “اصغر مديرروستا” در تيم فوتبال پيکان گفت: اين مربي دو سال با باشگاه قرارداد دارد اما هنوز برنامه هاي خود را براي فصل آينده به باشگاه ارائه نداده است.

صاحب پناه تصريح کرد: به طور حتم سرمربي فصل آينده پيکان بر اساس عوامل متعددي (تجربه، کيفيت، مبلغ قرارداد و …) انتخاب خواهد شد تا تيم نتايج بهتري را در فصل آينده ليگ برتر بدست آورد.

وي در مورد همکاري مسئولان استان قزوين با باشگاه پيکان اظهار داشت: متاسفانه آنان با وجوه وعده هاي فراوان، تاکنون هيچ کمکي به از سوي مسئولان اين باشگاه نشده است.