دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر واکنش مجيدي به شبهه استفاده ازبازيگر درفيلم

مجید مجیدی، ادعاهای مطرح شده از سوی خبرگزاری فارس و برخی سایت‌های حامی دولت مبنی بر اینکه در مستند انتخاباتی مهندس موسوی از بازیگر استفاده شده است را قویا رد کرد.

به گزارش قلم‌نیوز، خبرگزاری فارس در ادامه انتشار اخبار کذب و تخریبی علیه میرحسین موسوی، بعدازظهر یکشنبه در خبری به نقل از ثانیه نیوز، زنی که در مستند میرحسین از وضعیت اعتیاد و توزیع هرویین و کراک سخن گفته و از موسوی تقاضای تامین سلامت فکری فرزندانش را دارد، «منیژه حسینیان» بازیگر تئاتر خواند.

مجید مجیدی، کارگردان سینمای ایران درهمین زمینه به خبرنگار قلم‌نیوز، گفت: تمامی تصاویر، مستند و واقعی است و هیچ طراحی صورت نگرفته است.

وی بیان کرد: تمامی تصاویر، گزارش‌های کاملا مستند بوده و بدون بازسازی است و تصاویر قبل و بعد از آن نیز وجود دارد و اگر کسی این تصاویر را بخواهد ما می‌توانیم در اختیارش بگذاریم.

مجیدی با تاکید بر اینکه هیچ صحنه بازسازی شده‌ای در این مستند وجود ندارد گفت: اگر کسی می‌گوید من در آن صحنه‌ها حضور داشتم یا کارگردانی کرده‌ام، سند آن را بیاورد. این صحنه‌ها همگی مستند و واقعی است که تصاویر کامل آن موجود است و ما فقط بخش‌هایی از این تصاویر را در این مستند استفاده کرده‌ایم و تصاویری بسیار دردناک‌تر از آنچه نمایش داده شد نیز وجود دارد.