دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر کتاب 2000 صفحه‏ای ده نمکی درباره اخراجی‏ها

مسعود ده‌نمكي فيلمنامه، نقد‌ها، مصاحبه‌ها و بازتاب‌هاي داخلي و خارجي «اخراجي‌ها 2» را در قالب كتابي منتشر مي‌كند.

اين كارگردان در گفت‌وگو با ايسنا با اعلام اين مطلب گفت: در حال آماده‌كردن و جمع‌آوري اين مطالب هستم كه فكر مي‌كنم كتابي حداقل در دو‌هزار صفحه باشد و به همراه آن يك دي‌.وي.دي عرضه خواهد شد كه در 10 ساعت شامل فيلم، سكانس‌هاي حذف شده، جلسات نقد و بررسي، مصاحبه‌ها، پشت صحنه و مستند‌هايي كه درباره‌ي «اخراجي‌ها» ساخته شده است، مي‌شود.

ده‌نمكي خاطرنشان كرد: با پايان اكران فيلم، اين كتاب تدوين و منتشر خواهد شد و تقويم روز‌شمار نيز از مرحله‌ي‌ ساخت «اخراجي‌ها 2» تا مرحله‌ي انتشار كتاب همراه آن عرضه مي‌شود.

اين كارگردان درباره‌ي عرضه نسخه دي‌.وي.دي «اخراجي‌ها 2 » گفت: شركت خريدار‌كننده در حال آماده تكثير و بسته‌بندي آن است و بعد از پايان اكران فيلم كه تا 16 خرداد در سينماي سرگروه ادامه خواهد داشت، درباره عرضه آن تصميم خواهيم گرفت. دراين دي.وي‌.دي سكانس‌هاي حذف شده و 20 دقيقه از پشت صحنه موجود خواهد بود.

ده‌نمكي درباره‌ي نسخه غيرمجاز اين فيلم كه وارد بازار شده است اظهار داشت: اين نسخه جهت بازبيني به يكي از دستگاه‌ها داده شده بود و از آنجا بيرون آمده است كه با كيفيت بسيار بد توسط دستفروش‌ها ارائه مي‌شود. بعد از انتخابات پيگير آن خواهم شد.