دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر گفته‏های بدون منظور احمدی‏نژاد

دکتر محمود احمدي نژاد رييس جمهور با اشاره به دستور کتبي به محمد علي‌آبادي در خصوص واگذاري سهام دو باشگاه استقلال و پرسپوليس به مردم مجددا تاکيد کرد: از علي آبادي خواسته‌ام سهام دو باشگاه را در اسرع وقت در اختيار مردم قرار دهند.

به گزارش ايرنا، رييس جمهوري با اشاره به اين مطلب که باشگاه پرسپوليس و استقلال با انبوه طرفداران و علاقه‌مندان به فوتبال روبروست، گفت: متاسفانه اخيرا حواشي کاذبي در کنار اين دو باشگاه، خواسته و يا ناخواسته به وجود آمده که هرچه سريع‌تر بايد برطرف شود.

رييس جمهور در ادامه گفت: در نامه‌اي به رييس سازمان تربيت بدني از وي خواسته‌ام که زمينه واگذاري سهام اين دو باشگاه را به مردم و طرفداران آن مهيا کند و آن به شکلي باشد تا همه علاقه‌مندان که تمايل دارند سهمي از اين دو باشگاه داشته باشند، بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

محمود احمدي نژاد در خصوص تغييرات مديريتي در راس اين دو باشگاه نيز افزود: با توجه به اين که در باشگاه پرسپوليس و استقلال پيشکسوتان متعددي حضور دارند لازم است سازمان تربيت بدني نسبت به انتخاب افرادي دلسوز براي اين دو باشگاه تلاش کند تا در زمان مشخص و طولاني بتوانند مشکلات اين دو تيم را حل کنند.