دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر تصميم مهم ماريوگومز

زماني که مسوولان باشگاه بايرن مونيخ مصمم باشند يک بازيکن را از ديگر تيم هاي حاضر در بوندس ليگا به خدمت بگيرند به ندرت پيش مي آيد موفق به انجام اين کار نشوند.

به نوشته اعتماد، پنجشنبه هفته گذشته هواداران فوتبال در آلمان شاهد بستن قرارداد ماريو گومز بازيکن اشتوتگارت با بايرن مونيخ بودند. در طول سه سال گذشته در هر فصل ميانگين 20 گل به ثمر رسانده که آمار قابل توجهي است.

باشگاه بايرن مونيخ براي به خدمت گرفتن گومز 30 ميليون يورو به باشگاه اشتوتگارت پرداخت کرده و اکنون او با اين قيمت گران ترين بازيکن آلماني حال حاضر در بوندس ليگا است.

-از اينکه به بايرن پيوستي، چه احساسي داري؟

مهم ترين تصميم زندگي ورزشي خود را گرفتم. خيلي خوشحال هستم و افتخار مي کنم اين مساله به خوبي پيش رفت.

-چرا تصميم گرفتي به تيم بايرن مونيخ بروي؟

چندين پيشنهاد همچنين از ليگ برتر و سري A داشتم اما هيچ علاقه يي براي رفتن به خارج از آلمان نداشتم. فوتبال بوندس ليگا خيلي جذاب است و بايرن مونيخ مي تواند در اروپا حرف هاي زيادي براي گفتن داشته باشد. از سوي ديگر بايرن مونيخ مدت زيادي مرا مد نظر داشت. تماس با بايرن مونيخ هرگز قطع نشده بود حتي با اينکه من در بازي هاي يورو 2008 نمايش ضعيفي داشتم مرتب براي به خدمت گرفتن من علاقه نشان مي دادند.

-چه هدف هايي را با تيم بايرن مونيخ دنبال مي کني؟

هدف هاي بزرگي را دنبال مي کنم. بايرن مونيخ يک باشگاه بزرگ و باسابقه شناخته شده است که مصمم هستم چه در بوندس ليگا و چه در سطح بين المللي مقام هاي زيادي با اين تيم به دست بياورم. بايد تصميمي را که در ذهن داشتم به عمل مي رساندم و با بايرن مونيخ قرارداد مي بستم.

-آيا نگران رقابت بزرگ در خط حمله بايرن مونيخ نيستي؟

اين رقابت بزرگ در همه تيم هاي بزرگ وجود دارد و اين مساله براي من کاملاً واضح است. اما من مصمم هستم هم در تمرينات و هم در بازي ها قابليت خود را ثابت کرده و در بايرن مونيخ پيشرفت کنم.

-منتظر چه عکس العمل هايي از سمت هواداران اشتوتگارت هستي؟

يقيناً هواداران خيلي دلخور خواهند بود. اما تا آخرين روز بيشترين تلاش ممکن را براي تيم اشتوتگارت کردم. تصميم رفتن به بايرن مونيخ کار چندان آساني نبود اما مي خواستم اين گام مهم را در زندگي ورزشي خود بردارم.

-اينکه اشتوتگارت را به قصد بايرن ترک کردي، تصميمي بود که پيش از بازي مقابل بايرن اتخاذ شد؟

نه من مي دانستم چندين باشگاه براي به خدمت گرفتن من علاقه نشان داده اند اما به آنها زياد توجهي نکردم. پس از پايان بازي با مشاور خود تماس گرفتم و به اين نتيجه رسيدم که بازي در بايرن مونيخ از همه بهتر است.