دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر تلاش برای تمدید قرارداد شمسایی

مدیر عامل باشگاه فولاد ماهان از احتمال منتفی شدن حضور فالکائو در تیم فوتبال این باشگاه خبر داد و گفت این بازیکن بزریلی تنها حاضر است برای مسابقات جام باشگاه‌های آسیا نماینده کشورمان را همراهی کند.

علی طاهری در گفتگو با مهر، ضمن اعلام این خبر افزود: ما فالکائو را می خواستیم و برای عقد قرارداد با این بازیکن نامدار برزیلی با مدیربرنامه هایش مذاکراتی خوبی داشتیم و شرایط خود را با وی در میان گذاشتیم. ظاهرا فالکائو برزیلی تنها حاضر است برای مسابقات جام باشگاه‌های آسیا تیم فولاد ماهان را همراهی کند که این برخلاف خواسته ماست چرا که وی را برای فصل آتی مسابقات لیگ برتر هم می خواستیم.

وی ادامه داد: فالکائو برای حضور در تیم فولادماهان خواسته مالی زیادی دارد که در این رابطه با اسپانسر و حامی مالی‌اش مذاکره و حتی توافقاتی هم حاصل شد اما شرایط جدید او ما را برای جذب این بازیکن برزیلی مردد کرده است. به عقیده من حضور فالکائو در تیم فولادماهان به احتمال 80 درصد منتفی است مگر اینکه اتفاق تازه‌ای در مذاکرات ما با او رخ دهد.

مدیرعامل باشگاه فولادماهان اصفهان در ادامه از امضا قرارداد جدید با دو بازیکن این تیم به نام‌های محمد هاشم زاده و مجید رئیسی خبر داد و گفت: در تلاشیم تا طی روزهای آینده با وحید شمسایی مجددا وارد مذاکره شویم و قراردادی تازه با این بازیکن به امضا برسانیم.

طاهری در خصوص تعیین زمان برپایی اردوی آماده سازی تیم فولادماهان در اسپانیا گفت: منتظریم تا آقای شمس، سرمربی تیم ملی و مدیر فنی تیم فوتسال فولادماهان از لیبی به ایران بازگردد تا برای تعیین زمان این اردو با وی هماهنگی‌های لازم را به عمل آوریم. از آنجائیکه تیم ملی حضور در تورنمنت گراندپریکس برزیل را در پیش رو دارد، باید مشخص شود که کدامیک از بازیکنان همراه تیم ملی خواهند بود و کدامیک اجازه همراهی تیم فولاد را پیدا می کنند. ارزیابی من بر این است که طی دهه پایانی خردادماه تیم فولادماهان به اسپانیا سفر خواهد کرد.