دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر تهديد تلفني بمب‌گذاري در تئاتر شهر تهران

مجموعه تئاتر شهر ساعت 20:30 شامگاه امشب 10 خردادماه توسط فردي ناشناس به بمب‌گذاري تهديد شد.

مجيد امرايي ـ مدير روابط عمومي مجموعه تئاتر شهر ـ با اعلام اين خبر به خبرنگار ايسنا گفت: در طي تماس تلفني فردي ناشناس با روابط عمومي مجموعه‌ تئاتر شهر در ساعت 20:30 و به دنبال آن در ساعت 20:40 و تهديد به بمب‌گذاري، حراست مجموعه تئاتر شهر تماشاگران اين مجموعه را به بيرون هدايت كرد و همه‌ نمايش‌هاي روي صحنه نيز براي امشب تعطيل شدند.

وي ادامه داد: حدود 15 دقيقه پس از تماس تلفني فرد ناشناس، نيروي انتظامي به تئاتر شهر مراجعه كرد و نيروهاي امنيتي نيز از ماجرا خبردار شدند.

مدير روابط عمومي مجموعه تئاتر شهر تصريح كرد: در پي اين اتفاق برق، آب و گاز مجموعه تئاتر شهر قطع شد و اين مجموعه به حالت تعطيل درآمد.

امرايي ادامه داد: ساعت 21:45 نيز تيم خنثي‌سازي به محل رسيد و تجسس را شروع كردند و سپس اعلام كردند كه با مورد مشكوكي مواجه نشده‌اند.

درهمين زمينه سرهنگ خانچرلي ـ معاون عمليات پليس تهران بزرگ ـ در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا هر گونه بمب‌گذاري در مجموعه تئاتر شهر را رد كرد و گفت: پس از اعلام گزارش مسوولان تئاتر شهر مبني بر تهديد شدن اين مجموعه به بمب‌گذاري، تيم خنثي‌سازي به محل اعزام شد اما هيچ بمبي در محل يافت نشد.