دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر توريست نمي‌برم اما با دست پر برمي‌گرديم

مدير تيم‌هاي ملي بوكس گفت: با دست پر از چين برمي‌گرديم.

منوچهر مقصودي در گفت‌گو با ايسنا، اظهار كرد: چهار نفري را به مسابقات آسيايي چين مي‌بريم كه بهترين‌هاي ما هستند و براي كسب مدال مي‌روند. به اين بوكسورها هشدار داده‌ام كه بايد مدال بگيرند. همه‌ي نفرات موفق هستند و مي‌خواهند با دست پر به ايران بازگردند.

وي افزود: به سپه‌وند گفته‌ام كه تو مدال آسيايي نداري و بايد يك مدال بگيري تا توانايي خود را ثابت كني. علي مظاهري هم يكي ديگر از اميدهاي ايران است كه براي تكرار مدال طلايي در بازي‌هاي آسييايي دوحه گرفت به چين مي‌رود تا مدال طلا بگيرد. هومن كرمي در وزن 64 كيلوگرم كم كم دارد سنش بالا مي‌رود. به او گفته‌ام كه قبل از خداحافظي حتما مدال بگير و در وزن 91+ كيلوگرم علي‌اكبر حسيني‌فر هم وضعيت مناسبي دارد.

مدير تيم‌هاي ملي بوكس با تاكيد بر اينكه توريست به چين نمي‌برد، خاطرنشان كرد: قرار بود در وزن 91+ كيلوگرم جاسم دلاوري را هم براي تماشاي مسابقات به چين ببريم اما، وقتي مبارزه‌اش را در ليگ برتر ديدم، تصميم گرفتم اعزامش نكنم. بوكسور را براي تفريح به مسابقات آسيايي نمي‌برم تا پول بيت‌المال را حرام كند!

وي ادامه داد: در وزن 81 كيلوگرم حسن كاركردي هم به خاطر مشكلات سربازي يك هفته تمرين نكرد كه به خاطر همين به چين نمي‌رود. بوكسورها بايد خودشان را درست كنند تا در آينده موفق باشند. دلم براي آنها مي‌سوزد كه اين تصميمات سختگيرانه را مي‌گيرم. آنها بايد بفهمند كه بايد تمرين كنند و آماده باشند تا در تيم قرار بگيرند.