دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر تولد پرسپوليس دوم

روز گذشته يك آگهي عجيب در روزنامه‌هاي ورزشي به چشم مي‌خورد. در متن اين آگهي كه با عنوان «همگي بريم استاديوم تختي» با رنگ قرمز كار شده بود، از تماشاگران دعوت شده بود تا براي تماشاي بازي استيل‌آذين- كوثر لرستان به ورزشگاه تختي بروند. ديداري كه اگر استيل آذين تنها يك امتياز هم بگيرد، پس از سوت پايان ديدار براي صعود به ليگ برتر جشن مي‌گيرند.

به نوشته اعتماد ملی، در آگهي روز گذشته كه عكس حسين هدايتي عضو مستعفي هيات مديره پرسپوليس را هم داشت، از استيل آذين به عنوان «تيم دوم پرسپوليس» پرده برداري شده بود. اتفاقي كه پس از مشكلات مديريتي بين هدايتي و علي‌آبادي و استعفاي ناگهاني عضو متمول هيات مديره مي‌تواند حكم آغاز جنگ هدايتي را با مديران پرسپوليس داشته باشد.

به هر حال در روزهاي گذشته آنقدر خبر‌هاي غيررسمي از انتقال علي كريمي و عليرضا نيكبخت در فصل آينده به استيل‌آذين منتشر شده كه ديگر از حالا مي‌توانيم رقابت پرسپوليس با «پرسپوليس دوم» را در ذهن تصور كنيم.

با اين حساب بازي استيل‌آذين با كوثر لرستان احتمالا آغاز انشعاب هوادران سرخ از پرسپوليس به استيل آذين است. جهت تسريع در اين اتفاق هدايتي براي ديدار تيمش در وزشگاه تختي بالاي 30ميليون تومان هديه مي‌دهد و حتي براي تماشاگران تيم از ميادين اصلي شهر سرويس رفت و برگشت كرايه كرده. با اين مقدمه‌چيني بايد قبول كنيم كه جشن صعود استيل آذين به ليگ برتر با اتفاقات عجيب و غريبي همراه مي‌شود.

اين در حالي است كه جدي‌ترين رقيب استيل آذين براي صعود به ليگ‌برتر شهرداري تبريز است كه شش امتياز از «پرسپوليس دوم» عقب افتاده. البته هيجان مسابقات ليگ دسته اول تنها به ديدار خانگي استيل آذين ختم نمي‌شود. در تبريز هم هواداران تراكتورسازي به ورزشگاه خانگي تيم‌شان در مجموعه كارخانجات تراكتورسازي مي‌روند تا در بازي با مس‌رفسنجان از تيم‌‌شان حمايت كنند.

تراكتورسازي در وضعي با مس‌رفسنجان بازي مي‌كند كه در صدر جدول گروه دوم ليگ دسته اول هم امتياز با شاهين پارس‌جنوبي به خاطر تفاضل گل بهتر بالاتر از رقيب ايستاده. تراكتورسازي اگر اين بازي را ببرد، در روز آخر ليگ دسته اول كار سختي را ندارد و در ديدار خانگي ديگري با آلومينيوم هرمزگان بازي مي‌كند.

اين در حالی است كه شاهين پارس‌جنوبي پس از بازي خارج از خانه با داماش لرستان در ديدار خانگي ميزبان ديهيم اهواز است. به هرحال با اين پيش زمينه بايد در انتطار سوت آغاز مسابقات ليگ دسته اول باشيم كه همزمان ساعت17 در شهرهاي گوناگون آغاز مي‌شود.