دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر حجازي:آقاي مرفاوي، يادت رفته بخاطر زيرآب زني اخراجت کردم؟!

سرمربي اسبق تيم فوتبال استقلال که يکي از منتقدان مديريت اين باشگاه به حساب مي آيد در واکنش به صحبت هاي صمد مرفاوي سرمربي جديد استقلال گفت: اين آقا يادش رفته که بخاطر زيرآب زني اخراجش کردم.

ناصرحجازي سرمربي اسبق تيم فوتبال استقلال به برنا گفت:آقاي سرمربي استقلال حافظه اش را از دست داده و يادش رفته که چرا بنده از کادرفني اخراجش کردم. جهت يادآوري به اين آقا بايد بگويم: ناصرحجازي با تمام ناملايمتي ها و سنگ اندازي هاي هيات مديره استقلال، سال قبل تا هفته سيزدهم ليگ سرمربي استقلال بود و زماني که تيم را به آقاي فيروز کريمي تحويل داد استقلال درجايگاه ششم جدول بود نه در رتبه سيزدهم.

وي در ادامه گفت: جهت اطلاع اين آقا و آن دوستش که هميشه مي گويد ما استقلال را سيزدهم از حجازي تحويل گرفتيم بايد بگويم ناصرحجازي تيم را سيزدهم نکرد و تا هفته سيزدهم و در حاليکه 20 بازي و 60 امتياز باقي مانده بود از سرمربيگري استقلال کناررفت، آنهم به دلايلي که خود آقايان بهتر مي دانند.نمي دانم چه بلايي سرحافظه اين آقايان آمده که مي گويند حجازي تيم را سيزدهم کرد!

حجازي در ادامه گفت: اين آقا(مرفاوي) با تمام تيم مشکل داشت و دست آخر با پيروز قرباني به مشکل خورد و از من خواست تا پيروز را اخراج کنم اما زيربار نرفتم و خودش را اخراج کردم.

وي افزود: بزرگترين اشتباه من اين بودکه اين آقا را بعنوان دستيار کنار خودم پذيرفتم بعد هم که متوجه شدم هدف اين آقا زير آب زني و موش دواندن در تيم بوده و اصلاً شايد اين آقا عامل هيات مديره روي نيمکت بود که وي را به من تحميل کردند تا عليه خودم توطئه کند!

حجازي با تاکيد برگفته قبلي خود مبني بر کوچک بودن مرفاوي براي سرمربيگري استقلال گفت: هيات مديره و مديرعامل استقلال در حد و اندازه همين سرمربي هستند و آنها هيچوقت سرمربي بزرگ تر از خودشان را انتخاب نمي کنند.

حجازي افزود: امثال من هيچوقت به جمع اين آقايان راهي ندارند زيرا بله قربان گو نيستم.

وي درباره کميته فني استقلال گفت:فقط آقاي غلامحسين مظلومي با من تماس گرفت و گفت با اجازه شما مي خواهم در استقلال فعاليت کنم که بنده در پاسخ گفتم: شما خودت بزرگ استقلال هستي و الان بايد جاي مرفاوي سرمربي باشيد نه اينکه روي نيمکت حاضر شويد و به مديريت راپورت بدهيد.

حجازي درباره پيشنهاد دو کانديداي رياست جمهوري مبني بر حمايت وي از آنها گفت: صحبت کردند اما بنده گفتم اگر حمايت مرا مي خواهيد بايد حضوري صحبت کنيم، ضمناً من آدمي نيستم که در جمع و گردهمايي انتخاباتي حاضر شوم و از شما حمايت کنم.

وي با تکذيب شايعه در خواست مالي اش از کانديداهاي رياست جمهوري گفت: آنهايي که اين شايعه را درست کردند نا جوانمرد هستند. ناصرحجازي آينده مملکت خود را به پول نمي فروشد و خبر در خواست 400 ميليوني من کذب محض است. اگر آدمي بودم که شخصيت خود و آينده کشورم را به پول بفروشم سالها قبل اين کار را مي کردم و مثل خيلي ها بله قربان گو مي شدم، و در جهت جريان آب شنا مي کردم و دهانم بسته مي شد و در جيبم را باز مي کردم.

وي در انتها گفت: اميدوارم آقايان کانديداي رياست جمهوري به وعده هايي که امروز مي دهند عمل کنند و وعده هايشان فقط شعار تبليغاتي نباشد.در قرآن آمده که خشم خداوند برآن هايي وارد مي شود که حرف مي زنند و عمل نمي کنند.