دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر رئيس جديد رئال مادرید سوگند خورد

باشگاه رئال مادريد اعلام کرد: فلورنتينو پرز روز دوشنبه مجددا به عنوان رئيس اين باشگاه سوگند ياد خواهد کرد چرا که هيچ نامزد ديگري حاضر نشده است پيش از ضرب الاجل تعيين شده با وي براي احراز اين سمت رقابت کند.

به گزارش ایرنا، در يک بيانيه باشگاه که کمي بعداز نيمه شب زمان تعيين شده براي رقابت روي پايگاه اينترنتي رئال قرار گرفت آمده است که پرز 62 ساله ساعت يک بعداز ظهر دوشنبه ( به وقت محلي ) در ورزشگاه سانتياگو برنابئو سوگند ياد خواهد کرد.

چندين تن از رقبايي که انتظار مي رفت در مقابل پرز قرار گيرند يا از رقابت انصراف داده يا اينکه نتوانستند يک تضمين بانکي 57/4 ميليون يورويي براي نشان دادن توانايي لازم خود براي احراز پست رياست بدهند.
پرز يکي از متنفذان دنياي ساخت و ساز آخرين بار در فواصل سالهاي 2000 تا 2006 اداره موفق ترين تيم تاريخ اسپانيا و ثروتمندترين باشگاه فوتبال جهان را به عهده داشت.

در دوران رياست وي رئال نام مستعار “لوس گالاستيکوس” گرفت و به کمک ستارگاني چون زين الدين زيدان ، رونالدو ، لوييس فيگو و ديويد بکام ، دوبار قهرمان لاليگا و همچنين فاتح ليگ قهرمانان اروپا شد .
وي روز پنجشنبه رسما نامزدي خود را با شعار “روياي بازگشته ” اعلام کرد و گفت: تيمي که وي به ساخت آن کمک خواهد کرد از سر آمدان فوتبال جهان تشکيل خواهد شد.

پرز به نام هيچ کس اشاره اي نکرد ولي گفته مي شود که وي قصد دارد مانوئل پلگريني شيليايي را که در حال حاضر سرمربي ويارئال است جانشين خوآن راموس سرمربي فعلي کند و ستارگاني چون کاکا بازيساز آث ميلان را به خدمت تيم در آورد .