دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر رحیمی هم به مصر اولتیماتوم داد!

علیرضا رحیمی گفت: در صورت عدم همکاری مسوولان فدراسیون هندبال مصر با ایران ، به طورحتم مانع از ادامه فعالیت های این فدراسیون در رویدادهای جهانی خواهیم شد.

با توجه به اینکه علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال کشورمان در نظر دارد تا نخستین حضور جهانی اش را برای عضویت در کمیته قضایی فدراسیون بین المللی هندبال تجربه کند اما متاسفانه علی رغم پیگیری ها و مذاکرات مکررش هنوز موفق به دریافت صدور روادیدش به کشور مصر نشده است.

در حالی که رحیمی از دو ماه پیش برای دریافت روادید سفرش به مصر اقدام کرده است اما در فاصله یک روز مانده تا آغاز اجلاس انتخابات فدراسیون جهانی هندبال به مشکل برخورده و احتمال این امر وجوددارد که به این انتخابات نرسد.

این مشکل در حالی است که تیم ملی هندبال جوانان کشورمان باید تا 2 ماه دیگر آماده حضور در هفدهمین دوره مسابقات هندبال جوانان جهان در قاهره پایتخت مصر شود.

علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال با بیان این مطلب به خبرنگار ایلنا افزود: از آنجاکه از 2 ماه قبل مدارک خود را به سفارت مصر ارایه داده بودم تا در فرصت مناسب روادید سفرم به این کشور صادر شوداما متاسفانه در فاصله یک روزمانده تا آغاز اجلاس جهانی هنوز مسوولان سفارت مصر کاری برایم انجام نداده اند .

وی اضافه کرد: ظرف چند روز گذشته هر بار که برای پیگیری کارم به سفارت مصر مراجعه کرده ام با برخورد توهین آمیز و دور از ادب مسولان این مرکز رو به رو بوده ام.

رحیمی ادامه داد: طی این چند روز مکاتباتی را با مسوولان فدراسیون جهانی هندبال انجام دادهایم تا آنها را از بی مسوولیتی فدراسیون هندبال مصر و واکنش شدید افراد حاضر در سفارت این کشور در ایران مطلع سازیم.

رئیس فدراسیون هندبال اظهار داشت: ما ظرف هفته آینده مدارک تیم ملی جوانان کشورمان را بر اخذ روادید کشور مصر به سفارت ارایه می دهیم و طی ارسال نامه ای هم به فدراسیون هندبال اعلام خواهیم کرد که در صورتی سفارت این کشور برای بار دوم ما را با چنین مشکلی درگیر کند به طور حتم مانع از ادامه فعالیت های این فدراسیون در کلیه رویدادهای جهانی خواهیم بود.
وی در این رابطه اشاره کرد: مطمئنا کاری خواهیم کرد که در رای گیری های انجام شده در اجلاس های فدراسیون جهانی فدراسیون هندبال مصرنتواند از این پس میزبانی هیچ کنگره و مسابقه ای را به عهده بگیرد.
نایب رییس کنفدراسیون هندبال آسیا تصریح کرد: در حال حاضر مدت هاست که تیم ملی هندبال جوانان کشورمان در اردوها و تورنمنت های آماده سازی داخلی و خارجی شرکت کرده تا برای نخستین بار حضور در مسابقات جهانی را تجربه کند به همین منظور ما در نظر داشتیم تا با شرکت در اجلاس فدراسیون بین المللی رایزنی های لازم را انجام دهیم که نمایندگان کشورمان را به دور از هرگونه مشکلی در این رقابت ها شرکت دهیم.

انتخابات ریاست نایب رییس ، دبیر کل، روسا واعضای کمیته های مختلف فدراسیون بین المللی هندبال از 12 خرداد ماه به مدت چهار روز در مصر برگزار خواهد شد.

داود توکلی رئیس کمیته داوران کنفدراسیون هندبال آسیا علاوه بر رحیمی به عنوان دومین نماینده ایران به دنبال کسب کرسی جهانی برای ریاست کمیته داوران فدراسیون حاضر در این انتخابات نامزد شده است.

توکلی در حال حاضر مقیم آلمان است و مستقیما از آلمان به مصر سفر خواهد کرد. این برای نخستین بار است که دو نماینده از ایران برای کسب کرسی های جهانی در انتخابات فدراسیون بین المللی هندبال نامزد شده اند.