دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر شمس: مي‌خواستيم تيم را بيرون بكشيم

سرمربي تيم ملي فوتسال گفت: ناداوري در ديدار با ليبي آنقدر زياد بود كه مي‌خواستيم تيم را از زمين بيرون بكشيم.

حسين شمس در گفت و گو با فارس اظهار داشت: با بازي هاي اخير تيم ملي برابر برزيل و ليبي، به تيم كاملا اميدوار شده ام. همچنين در ليبي احساس كردم كه بعد از تساوي برابر قهرمان جام جهاني، اعتماد به نفس تيم چند برابر شده است. اميدوارم در آينده سكوهاي برتر دنيا را از آن خود كنيم.

وي در مورد سه مسابقه تيم ملي برابر ليبي تاكيد كرد: در جام جهاني 2008، 4 بر 2 از سد اين تيم گذشته بوديم؛ اما اين بار به بازي خيلي مسلط تر بوديم. بازي اول 3 بر 3 مساوي تمام شد. در مسابقه دوم 4 بر يك برديم و بازي سوم نيز 4 بر 2 به سود ما پايان رسيد.

شمس افزود: بازي هاي خوبي با ليبي انجام داديم. آنجا كسي نامي از ايران و ليبي نمي برد بلكه همه مي گفتند قهرمان 2 قاره آسيا و آفريقا برابر هم قرار گرفته اند. البته هر سه مسابقه ما مشكل داوري داشت و اين مسئله به اندازه اي بود كه چندين بار مي خواستيم بازي را قطع كرده و سالن را ترك كنيم. در بازي سوم وحيد شمسايي مرتكب خطايي شد كه داور او را از زمين اخراج كرد و ما به اين مورد هم شديدا اعتراض داشتيم.

سرمربي تيم ملي با اشاره به حضور تيم ملي در جام گرندپري برزيل گفت: براي شركت در اين رقابت ها كار خود را از روز شنبه هفته آينده آغاز مي كنيم. با توجه به اينكه ملي پوشان تيم فولاد ماهان را در گرندپري در اختيار نداريم بايد در تركيب تيم تغييراتي ايجاد كنيم.