دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر عذرخواهي دانشجو از قلعه‏نویی

عضو هيات مديره باشگاه استقلال تهران در خصوص اين شايعه كه اعضاي هيات مديره در انتخاب سرمربي جديد تيم استقلال نقشي نداشته و اميررضا واعظي آشتیانی به صورت در این مورد مستقل عمل كرده است گفت: طي جلسه‌اي كه داشتيم آقاي واعظي آشتياني نظراتشان را گفتند ضمن اینکه در بحث انتخاب كادر فني و سرمربي اساسنامه باشگاه استقلال اين را مي‌گويد كه مديرعامل در انتخاب سرمربي و كادر فني اختیار تام دارد و انتخاب سرمربي را در جلسه هيات مديره مطرح كردند و نظرات اعضاي هيات مديره را خواستند و از مشورت‌هاي ما استقبال هم كردند.

دانشجو گفت: در مجموع فضا در هيات مديره استقلال يك فضای بسيار دوستانه است كه همدلي در آن موج مي‌زند، انشاءالله رسانه ها كمك كنند تا اين فضا همچنان باقي بماند.

خسرو دانشجو در گفت‌وگو با ايلنا با اشاره به صحبت‌هاي كنايه‌آميز اميدوار رضايي ديگر عضو هيات مديره استقلال تهران كه عنوان كرد انشاءالله آقاي واعظي‌آشتياني در انتخاب سرمربي جديد استقلال از ما هم نظرخواهي کند ، عنوان كرد: من واقعاَ تفسير اين موضوع را نمي‌دانم ولي جلسه ای كه با آقاي واعظي آشتياني در خصوص انتخاب سرمربي جديد داشتيم آقاي اميدوار رضايي هم حضور داشتند و ساير اعضاي هيات مديره هم بودند البته در بحث مربوط به انتخاب سرمربي باشگاه استقلال دو سه بار جلسه داشتيم اما در جلسه آخر موضوع انتخاب سرمربي به طور جدی مطرح شد كه ما خصوصيات مربياني كه فكر كرديم به نفع باشگاه استقلال تهران است را مطرح كرديم و نقطه‌نظرات خودمان را گفتيم، درمقابل آقاي واعظي آشتياني هم نظرات خود را بيان كردند . بنده هم به عنوان رئيس هيات مديره تاكيد كردم که انتخاب سرمربي جزو اختيارات مديرعامل است و مطرح کردم که آيا مديرعامل مي‌خواهد ما در این خصوص به او مشورت بدهيم يا اينكه خودش به تنهايي سرمربي تيم را انتخاب می كند كه آقاي آشتياني گفتند، من مي‌خواهم شما در اين ارتباط به من مشورت بدهيد.

به دنبال اين مساله جلسه هیات مدیره تشكيل شد تا اعضاي هيات مديره به مدیرعامل كمك كنند چرا كه قطعاَ مشورت در اين ارتباط به موفقيت باشگاه كمك خواهد كرد. دانشجو گفت: با تاكيدي كه آقای آشتیانی در انتخاب سرمربي با نظر همه اعضاي هيات مديره داشتند،‌ما هم نظرات خود را بيان كرديم.

وي ادامه داد: از حالا هم بايد تمام انرژي و هدفمان را براي موفقيت كادر فني جديد بگذاريم تا برای آنها كه قبول زحمت كرده‌اند و مسووليت پذيرفته‌اند شرايط موفقيت را مهيا كنيم. البته اين شرايط فقط مباحث مالي نيست كه بايد تامين شود بلکه امكانات فيزيكي نظير زمين تمرین و امكانات مربوط به ورزشگاه‌ها است ضمن اینکه در كنار تمامي اين مسائل بايد حمايت‌هاي معنوي و پشتيباني نيز در نظر گرفته شود.

وي ادامه داد: درسال گذشته با همدلي و اتحاد توانستيم در مسابقات ليگ برتر عنوان قهرماني را به دست بياوريم كه حاصل تلاش مديريت «سواي من»، كادر فني ، ‌بازيكنان و هواداران بود ، اميرقلعه‌نويي هم به عنوان سرمربي زحمات بسياري كشيد . در خصوص ناكامي در ليگ قهرمانان آسيا بايد بگويم اين مساله بايد ريشه‌يابي شود چرا كه سواي تيم استقلال سه تيم ديگر ايراني هم حاضر در اين رقابت‌ها موفق نبودند، ما در فصل آينده هم در اين مسابقات حاضر خواهيم بود اما بايد تلاش كنيم تا با تدابير و تجربه بالایي در اين رقابت‌ها شركت كنيم.

رئيس هيات مديره باشگاه استقلال تهران اضافه كرد: انجام يارگيري و جذب بازيكن بنا به صلاح‌ديد كادر فني انجام مي‌گيرد و ما تلاش خواهيم كرد تا تيم قدرتمندي را روانه مسابقات كنيم ، البته سعي مي‌كنيم در سال الگوي مصرف از بسياري مخارج اضافي صرف‌نظر كنيم اما هدف اصلي تشكيل يك اتحاد و همدلي براي فصل آينده است.

وی در ارتباط با صحبت های امير قلعه‌نويي كه اعلام كرده خسرو دانشجو پس از اعلام جدايي ام از استقلال حتي يك تلفن به من نزده در حالي كه مديران باشگاه پرسپوليس براي بازگرداندن افشين قطبي به اين تيم تلاش بسياری كردند ، گفت: در خصوص اين موضوع حق با امير قلعه‌نويي است و من از وي عذرخواهي كردم و از همين جا هم مجدداَ از وي معذرت مي‌خواهم. حتي براي جبران اين موضوع سعي كردم در چند جاي ديگر كه مرتبط با كار او بود از وي حمايت کنم. امير قلعه‌نويي در مدت زمان حضورش در تيم استقلال در حد توان براي اين تيم زحمت كشيد.

رئيس هيات مديره باشگاه استقلال در خصوص اظهارات امير قلعه‌نويي كه اعلام كرده وقتي استقلال به دسته يك رفت به استقلال برمي‌گردم گفت: اين نظر شخصي وي است و من صحبتي با وي ندارم.

دانشجو در پاسخ به اين سوال كه بسياري اعتقاد دارند با حضور علي انصاري در فدراسيون دوچرخه‌سواري اين احتمال وجود دارد که عابربانك استقلال به مانند جدايي حسين هدايتي از پرسپوليس از اين تيم جدا شود،‌گفت: آقاي انصاري در فصل گذشته زحمات بسياري را براي استقلال كشيدند و به نظر من جفا است اصطلاح عابربانك را در مورد وي به كار ببريم. وي بدون هيچ ادعايي در تيم استقلال كار مي‌كند.