دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر قطبي: چین به کره شباهت زیاد دارد

نشست مطبوعاتي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در حالي برگزار شد که وي از فدراسيون و کشور چين به منظور در اختيار گذاشتن امکانات ويژه تقدير و تشکر کرد.

به گزارش ايسنا، افشين قطبي امروز در نشست خبري در چين، وضعيت تيم ملي را مطلوب ارزيابي کرد و گفت: اميدوارم دو تيم ديدار تدارکاتي خوبي را پشت سر بگذارند. در واقع اين مسابقه تدارکاتي براي هر دو کشور بار فني مفيدي خواهد داشت که تيم ملي ايران مي تواند به بهترين نحو از اين بازي استفاده کند.

وي در پاسخ به اين سوال که ديدار با چين تا چه حد به موفقيت تيم ملي ايران و صعود به جام جهاني کمک مي‌کند، گفت: اين بازي براي ايران مهم بوده چرا که از لحاظ بازي به کره شمالي شباهت زياد دارد و مي توانيم با استفاده از مسائل فني، تيم آماده و کاملي را در مقابل کره شمالي قرار داده و در سه ديدار باقيمانده نتايج خوبي را کسب خواهيم کرد.

در ادامه مهدي مهدوي کيا که به عنوان کاپيتان تيم ملي در نشست مطبوعاتي حضور داشت، گفت: ايران بارها در مقابل کشور چين قرار گرفته و موفقيت‌هاي بسياري را به خود اختصاص داده است. اميدوارم در اين ديدار بتوان نتايج خوبي را کسب کرد.

مهدوي کيا درپاسخ به اين سوال که آيا ايران مي تواند پيروز اين ديدار باشد، افزود: مسابقه با چين يک ديدار تدارکاتي است که در بازي دوستانه شرايط به گونه اي خواهد بود که به نفع هر دو کشور است. مطمئنا ديدار با چين بار فني بالايي براي ايران خواهد داشت، ضمن اين که تاريخ نشان داده که ايران در اکثر مواقع پيروز و موفق بوده است.