دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر قلعه نویی: 6 بازیکن جدید جذب می کنیم

سرمربی جدید تیم فوتبال سپاهان پس از حضور عصر امروز خود در اصفهان گفت: برنامه هایم را تا هفته هشتم به مسئولان باشگاه داده ام و با جذب 5 – 6 بازیکن جدید تیم قدرتمندی را خواهیم ساخت.

به گزارش مهر، امیرقلعه نویی پس از نشست عصر امروز(یکشنبه) خود با مسئولان باشگاه سپاهان اصفهان گفت: اهدافم در سپاهان قهرمانی در 3 جام لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیاست، اما همانند تیم استقلال این اهداف را بصورت پلکانی پیش خواهم برد و در نخستین گام امروز برنامه تدوین شده خود تا پایان هفته هشتم را به مسئولان باشگاه ارائه کردم.

وی با بیان اینکه از 17 خردادماه تمرینات این تیم آغاز می شود، خاطرنشان کرد: مسئولان باشگاه سپاهان در حال مذاکره با بازیکنانی هستند که نام آنها را برای فصل آینده ارائه کرده ام. قطعا با حفظ اسکلت تیم و اضافه شدن 5-6 بازیکن جدید، تیمی قدرتمند را برای حضور در مسابقات فصل آینده خواهیم بست.

سرمربی جدید تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه از استقبال مسئولان باشگاه در بدو ورودش به اصفهان بسیار غافلگیر شده است، اظهار داشت: باشگاه سپاهان با پیشینه ای 60-70 ساله، توانسته است در این سالها افتخارات بزرگی را در فوتبال ایران و آسیا کسب کند که مهترین آنها کسب عنوان نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا و حضور در جام باشگاه‌های جهان بود.

وی خاطرنشان کرد: باشگاه سپاهان به معنی واقعی، یک باشگاه حرفه ای در ایران است و قطعا با امکانات حرفه ای، مدیریت قدرتمند، بازیکنان مطرح و تلاش کادرفنی جدید، می توانند موفقیت های گذشته را ادامه داده و افتخارات گذشته را تکرار کند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه بصیرت در سمت سرپرست باشگاه خواهد ماند اما با توجه به پیشینه بسیار خوب وی، در مباحث فنی هم از او استفاده می شود، افزود: طی روزهای آینده با کریم قنبری برای حضور در جمع اعضای کادر فنی مذاکره خواهم کرد. ضمن اینکه با حسین چرخابی هم صحبت می کنم تا از تجربیات وی هم برای موفقیت سپاهان استفاده کنم.

وی با بیان اینکه سال سختی را در این تیم پیش رو دارد، اظهار داشت: سپاهان دیگر تیم نیست بلکه یک باشگاه حرفه ای است و قطعا با تلاش تمام اعضا، امسال هم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در مسابقات داخلی و آسیایی خواهد بود.

قلعه نویی در پایان ضمن تمجید از بخش رسانه ای باشگاه سپاهان گفت: باشگاه سپاهان اصفهان حرفه ای و به روزترین سایت خبری را در بین باشگاه‌های ایران دارد و قطعا رسانه های گروهی می توانند با ارتباط کامل و تعامل با مدیر این سایت، بطور کامل و دقیق از اخبار موثق تیم اطلاع پیدا کنند.