دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر پایان دوران مربیگری گلزار

بنا بر اعلام مدير عامل تيم واليبال ارتعاشات صنعتي، علي كرده در روزهاي آينده سرمربي اين تيم را انتخاب خواهد كرد.

عليرضا شهيديان در گفت و گو با فارس، در مورد انتخاب سرمربي تيم واليبال ارتعاشات صنعتي گفت: تصميم گرفتيم بودجه باشگاه را در اختيار علي كرده قرار دهيم. وي به تازگي به عنوان مدير فني باشگاه منصوب شده و به همين دليل انتخاب سرمربي تيم را به او واگذار كرده ايم.

وي ادامه داد: از آنجايي كه بودجه باشگاه نسبت به سال گذشته افزايش پيدا كرده و بازي‌ها به صورت پلي‌آف برگزار مي‌شود، سعي مي‌كنيم بازيكنان جديد و خوبي را به تيم اضافه كنيم، چون با برگزاري بازي‌ها به صورت پلي‌آف شانس قهرماني تيم‌هايي مثل ارتعاشات نسبت به سال‌هاي گذشته افزايش پيدا مي‌كند.

مديرعامل ارتعاشات در رابطه با ثبت‌نام براي شركت در ليگ برتر واليبال اظهار داشت: باشگاه ما چند روز پيش نامه آمادگي خود را به فدراسيون ارسال كرد و سعي مي‌كنيم دوشنبه(امروز) به صورت حضوري براي شركت در ليگ برتر ثبت‌نام كنيم.

وي در پاسخ به اين سوال كه چرا در زماني كه از طرف فدراسيون تعيين شده ثبت‌نام نكرديد، عنوان كرد: هيچ نمابري از سوي مسئولان در رابطه با تعيين زمان به ما نرسيد. در اين زمينه از مسئولان فدراسيون انتقاد كرديم چون آنها معتقد بودند كه از طريق روزنامه‌ها زمان تعيين شده را اعلام كرده‌اند درحالي كه انجام چنين كاري اصلا درست نيست.

شهيديان در مورد كادر فني و بازيكنان تيم ارتعاشات اعلام كرد: درگير بازي‌هاي تيم ملي بوديم در اين رابطه تصميمي نگرفته‌ايم، اما به احتمال فراوان علي كرده، مجري برنامه‌هاي ورزشي صدا و سيما مدير تيم ارتعاشات خواهد بود.

وي در رابطه با استفاده از محمدرضا گلزار به‌عنوان بدنساز در تيم ارتعاشات گفت: در فصل گذشته از حضور گلزار به خوبي استفاده كرديم؛ اما به دليل مشكلاتي كه دارد در فصل پيش‌رو نمي‌توانيم از حضور وي استفاده كنيم.

شهيديان در پاسخ به اين سوال كه چرا مديران باشگاه ارتعاشات هميشه به دنبال يك بازيگر يا مجري صدا و سيما هستند اظهار داشت: ما يك شركت خصوصي هستيم و بايد از هر راهي براي تبليغات محصولات خود استفاده كنيم. با حضور چنين افرادي هم تنور واليبال ايران داغ‌تر مي شود و هم باعث مي‌شود رشته واليبال بيشتر مورد توجه قرار بگيرد.