دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر کسي نصب بنر تبليغاتي را گردن نمي گيرد

فصل فوتبالي پرسپوليس به بدترين شکل ممکن تمام شد. هواداران اين تيم اميد زيادي داشتند که پس از ناکامي در ليگ برتر و جام حذفي کسب نتايج قابل قبول در جام باشگاه هاي آسيا مرهمي بر زخم هايشان باشد. قرعه کشي مناسب مسابقات نيز که از تصميم هاي عجيب و غريب خاص AFC محسوب مي شد و به پرسپوليس اين شانس را مي داد تا در خانه و در حضور تماشاگرانش از بنيادکار ميزباني کند، مي توانست کمک بزرگي به آنها باشد. اما دست روزگار بازي هاي ديگري در آستين داشت و تيم وينگادا نتوانست در تهران از پس نماينده ازبکستان بربيايد.

به نوشته اعتماد، پس از اين شکست برخي مسائل حاشيه يي نيز وضعيت را براي مديران پرسپوليس پيچيده تر کرد. آنها از يک سو بايد در برابر خشم بي اندازه هوادارانشان پاسخي قابل قبول ارائه مي کردند و از سوي ديگر توجيهي براي اقدامات تبليغاتي انجام گرفته در مسابقه با بنيادکار به سود يک کانديداي انتخابات رياست جمهوري پيدا مي کردند.

عباس انصاري فرد خيلي زود دست به کار شد؛ مديرعامل پرسپوليس که از سوي تماشاگران به عنوان يکي از مقصران اصلي نتايج ضعيف شناخته مي شود در اقدامي عجيب مقابل دوربين هاي تلويزيوني از انجام مذاکره با مصطفي دنيزلي مربي مطرح ترک خبر داد.

او قصد داشت با مطرح کردن نام دنيزلي، در اقدامي تبليغاتي بخشي از انتقادات را خنثي کند. اما مديرعامل پرسپوليس قبل از مطرح کردن اين قضيه احتمالاً از آخرين وضعيت دنيزلي در ليگ ترکيه اطلاع چنداني نداشته است، چراکه بسيار بعيد به نظر مي رسد دنيزلي پس از کسب مقام قهرماني ليگ ترکيه و رسيدن به جام باشگاه هاي اروپاي فصل بعد رغبتي براي سفر به ايران و نشستن روي نيمکت سرخ پوشان داشته باشد. انتشار مصاحبه مدير برنامه هاي دنيزلي مشکلات هيات مديره پرسپوليس را دوچندان کرد.

مترجم و دستيار سابق دنيزلي با تکذيب انجام هرگونه گفت وگو بين اين مربي و تيم هاي ايراني مي گويد؛ «دنيزلي به عنوان يک مربي حرفه يي، 48 ساعت قبل از بازي هاي تيمش با هيچ رسانه يي گفت وگو نمي کند. با قاطعيت اعلام مي کنم هيچ ايراني اعم از مسوولان باشگاه پرسپوليس و خبرنگاران رسانه هاي مختلف در چند روز اخير با دنيزلي گفت وگو نداشته اند و صحبت هايي که در اين مورد نقل مي شود، خيالي است.» ناصر صادقي در مورد احتمال حضور دنيزلي در ايران مي گويد؛ «من سه روز پيش با دنيزلي گفت وگو کردم.

با توجه به شرايط فوتبال ترکيه و قهرمان کردن سه تيم بزرگ توسط دنيزلي، او حالا به امپراتور فوتبال اين کشور تبديل شده است. او بعد از قهرماني با بشيکتاش هيچ مذاکره يي با ديگر تيم ها نداشته و به خبرنگاران ترک گفته قصد دارد استراحت کند و بعد از چند روز در مورد آينده اش تصميم گيري کند. اگر او نخواهد با بشيکتاش ادامه دهد ممکن است در مورد ساير پيشنهادات فکر کند. اما تا به حال هيچ يک از مسوولان پرسپوليس با دنيزلي گفت وگو نکرده اند.»

فرخزادي؛ بنر تبليغاتي کار باشگاه نبود

در دقايق پاياني مسابقه پرسپوليس و بنيادکار در حالي که نماينده ايران يک بر صفر از حريف عقب بود، نصب يک بنر تبليغاتي در حمايت از يک کانديداي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري، خشم هواداران پرسپوليس را برانگيخت. هواداران اين تيم که از نتيجه بازي به اندازه کافي ناراضي بودند، بعد از انجام اين حرکت کنترل خود را از دست دادند و با پرتاب پرچم ها و اشياي مختلف به سوي جايگاه ويژه، رئيس سازمان تربيت بدني را مجبور به ترک استاديوم کردند. در روزهاي بعد نيز اين اقدام عجيب تبليغاتي با انتقادات بسياري روبه رو شد.

مجيد فرخزادي عضو هيات مديره پرسپوليس با ابراز بي اطلاعي از نصب اين بنر تبليغاتي در حمايت از يک کانديداي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري با آرم باشگاه پرسپوليس مي گويد؛ «باشگاه پرسپوليس اين بنر را نياورده بوده، يعني بعيد مي دانم باشگاه چنين کاري انجام داده باشد.»

خريد هاي اين فصل پرسپوليس

با وجود نامشخص بودن وضعيت سرمربي فصل آينده پرسپوليس مسوولان اين تيم بدون سر و صدا مشغول جذب بازيکنان مورد نظرشان هستند. طي روزهاي گذشته رسانه هاي مختلف از عقد قرارداد اميرحسين صادقي مدافع فصل پيش مس کرمان و سابق استقلال تهران به پرسپوليس خبر دادند.

ظاهراً قرارداد اين بازيکن با باشگاه پرسپوليس دوساله است. شيث رضايي ديگر بازيکني است که زمزمه هايي مبني بر پيوستنش به پرسپوليس شنيده مي شود. شنيده ها حاکي از آن است که اين انتقال با عقد قراردادي دوساله شکل رسمي به خود گرفته است. ميثم بائو از ابومسلم، اشپيتيم آرفي و ابراهيم شکوري از پيام مشهد نيز ديگر بازيکناني هستند که با پرسپوليس قرارداد امضا کرده اند. بازيکنان پيام به عنوان سهميه ليگ برتري به شمار نمي آيند.