دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر این‏بار سفر استانی احمدی‏نژاد، رسما تبلیغاتی

مسئول ستادهای مردمی احمدی نژاد‌ گفت: دکتر محمود احمدی نژاد کاندیدای دور دهم انتخابات ریاست جمهوری جمعه هفته جاری به اصفهان سفر خواهد کرد.

حجت الاسلام سید احمد محی الدین میرمرشدی امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال مهر اظهار داشت: احمدی نژاد جمعه هفته جاری به منظور سفر تبلیغاتی به اصفهان سفر خواهد کرد.

وی عنوان کرد: در این سفر حتی به احمدی نژاد پیشنهاد شد تا برخی از پروژه های دولت را نیز کلید بزند که این امر به سبب پیشگیری از برخی سو استفاده ها که برخی آن را فعالیتهای تبلیغاتی می نامند این امر نیز لغو شد و این سفر صرفا جنبه تبلیغاتی دارد.

میرمرشدی خاطرنشان کرد: احمدی نژاد بعداز ظهر جمعه با حضور در میان مردم و در میدان امام اصفهان با آنان دیدار خواهد کرد و در طول این سفر بخشی از فعالیتهای دولت نهم را نیز برای مردم تشریح خواهد کرد.

میر مرشدی همچنین در پاسخ به اینکه چرا سفر الهام سخنگوی دولت به اصفهان لغو شده است، اظهار داشت: به دلیل اینکه الهام جزو حقوقدانان شورای نگهبان است و برخی از ستادها در این خصوص شکایت داشتند که وی به سبب داشتن این سمت نباید در حمایت از فردی سخنرانی کند این سفر لغو شده است.

رئیس ستاد مردمی احمدی نژاد عنوان کرد: لغو سفر سخنگوی دولت به اصفهان براساس دستور رئیس جمهور بود تا از خبرسازی‌ و موج جدیدی بر ضد دولت نهم توسط برخی از ستادها جلوگیری شود اگر چه این سفر از لحاظ قانونی نیز مشکلی نداشت.

قرار بود بعد از ظهر دوشنبه سخنگوی دولت علاوه بر سخنرانی در سالن نیلفروشزاده دانشگاه اصفهان در جمع مردم زینبه که در حاشیه اصفهان قرار دارد، سخنرانی کند.