دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر به جرم حمايت از موسوي بركنار شدم

عضو بركنار شده هيات‌مديره باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: اينكه پس از موفقيت‌هاي اخير و بدون علت، دستور بركناري همه اعضا یک مجموعه را بدهند جاي تعجب و تامل دارد و بايد گفت اين شيوه، روش جديدي براي تشكر و قدرداني از مدیران است.

ناظريان در گفت‌وگو با ايلنا تصريح كرد: شنيده بوديم اگر كسي يا گروهي ضعيف عمل كنند در بدترين شرايط با برگزاري يك مراسم ساده، ضمن تقدير و تشكر از وي زمينه كنار گذاشتن افراد را فراهم مي‌آورند، اما نديده بودم گروه موفقي را تنها به علت نوع تفكر و نگرش سياسي بركنار كنند!

وي افزود: مسوولين زماني كه ديدند مردم اصفهان از حضور دو نماينده در ليگ قهرمانان آسيا، شاد هستند تصميم گرفتند اين شادي را دوچندان كرده و با دستور بركناري همه اعضاي هيات‌مديره ذوب‌آهن، برگ زريني را براي خود به ثبت برسانند.

عضو بركنار شده هيات‌مديره باشگاه ذوب‌آهن گفت: چرا در سازمان ورزش و فدراسیونهای ورزشی كه اكثرا افراد از يك شخص خاصی حمايت مي‌كنند، اتفاقي نمي‌افتد و كسي بركنار نمي‌شود اما در باشگاه ذوب‌آهن كه بخش كوچكي از بدنه ورزش است دستور بركناري صادر مي‌شود، اگر تخلفي صورت گرفته بايد اعلام شود در غير اين صورت آنهایی که تفکر و درک بالایی داشته باشند می دانند جریان از کجا آب می خورد.

ناظریان افزود: اگر من از آقای میرحسین موسوی حمایت کردم به طور شخصی بوده و به هیچ عنوان از طرف باشگاه ذوب آهن نبوده است ضمن آنکه می توانند تحقیق کنند که حتی از کوچکترین امکانات این باشگاه در حمایت از این کاندیدا استفاده نکرده ام اما گویا این حرکت برای برخی دوستان تعریف نشده بودکه با چنین دستوری همه را شوکه کردند.

وی خاطرنشان کرد: مگر آقای موسوی مورد تایید حضرت امام نبودند، مگر شورای نگهبان وی را تایید نکرده و مگر مقام معظم رهبری بارها و بارها مردم را به انتخابات آزاد تشویق نکرده اند، حال چرا با یک مدیر یا مسوول این گونه برخورد می کنند.

ناظریان گفت: من مسوول ورزشی سید حسین موسوی در اصفهان هستم و به عنوان یک ورزشکار از او حمایت می کنم، شاید بهتر بود صبر می کردندتا انتخابات تمام شود وبعد خبر برکناری مارا اعلام می کردند.

عضو برکنار شده باشگاه ذوب آهن افزود: این چه حرکتی است که نیم آن حلال ونیم دیگرش حرام است و آن قسمت حرام سهم ما شده، تقاضا می کنم اجازه بدهند مردم با شعور ونگرش باز خود، فرد اصلح خود را انتخاب کنند.

وی تصریح کرد: واقعیت این است که برای برخی از دوستان موفقیت تیم و باشگاه ذوب آهن مهم نبوده و به دنبال اهداف خاصی هستند، شما اگردانه گندم بکاریدباید مراقبش باشید تا به ثمر بنشیند اما این آقایان در زمان به ثمرسیدن زحمات ما همه زیر ساخت ها را خراب کردند.

ناظریان افزود: جالب است که اعلام کرده اند در مراسم تقدیر و تشکر از بازیکنان ذوب آهن که در جام حذفی قهرمان ایران شدند، هیئت مدیره حق شرکت ندارند که این موضوع نیز جای بحث بسیاری دارد و من به عنوان یک مدیر ورزشی متاسفم.

وی گفت: نکته آخر این که چرا کسی نمی پرسد مدیرعامل جدید ذوب آهن که حدودیک ماه قبل در این پست منصوب شده با چنین دستوری همه را عزل کرده است ، البته بایددید دست وی در این کار بوده یا خیر اما به نظر می رسد مدیرعامل کارخانه که خود از شخص خاصی حمایت می کند موافق وهمسو با جریان فوق بوده است.