دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر عباس جدیدی: فقط دنبال مدال هستند

قهرمان اسبق كشتي ايران و جهان در خصوص وضعيت فعلي كشتي و همچنين معافيت برخي آزادكاران از حضور در انتخابي تيم ملي گفت: متاسفانه وضعيت فعلي به گونه‌اي است كه تمامي مسئولان فقط به كسب مدال و نتايج مقطعي مي‌انديشند.

مربي اسبق تيم ملي در گفت و گو با ایپنا، ادامه داد: با تداوم چنين وضعيتي ديگر نمي‌توان به آينده اميد زيادي داشت. چرا كه هر مربي و مسئولي فقط در انديشه اين است كه در زمان حضورش در راس امور كارنامه درخشان بر جاي گذارد. حال بخواهد اين كارنامه با سياست‌هاي مقطعي و غيرمنطقي رنگارنگ شود و يا با بي‌مسئوليتي و عدم دورانديشي.

جديدي به دوران قهرماني خود اشاره كرد و گفت: دوران كشتي گرفتن ما چنين معافيت‌هايي نبود و حتي اگر مي‌خواستيم به جام‌هاي دانكلوف يا ياشار دوغو هم برويم باز مي‌بايست از فيلتر سخت انتخابي مي‌گذشتيم، چه رسد براي به دست آوردن دوبنده تيم ملي در پيكارهاي جهاني و المپيك. به شخصه تجربه اين را دارم كه هرگاه در كوران پيكارها قرار مي‌گرفتيم با نتايج درخشاني همراه بوديم و هر زمان كشتي‌گيران را لاي پر قو نگه مي‌داشتيم با شكست‌هاي سنگيني مواجه مي‌شديم.

وي در پايان همكاري با فدراسيون را مستلزم داشتن حس همراهي و بله قربان گويي دانست و افزود: در حال حاضر هر كسي كه بدون چون و چرا سياست‌هاي فدراسيون را قبول كند مي‌تواند به راحتي در راس امور به كار مشغول شود. در غير اين صورت اگر حرف حق و نقاط ضعف‌ها را بر زبان آوري شرايط همكاري با فدراسيون را نداري!