دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر فدراسیون کبدی تخلف کرد

رئیس سازمان تربیت بدنی در اولین جلسه مدیران ادارات کل استانها اعلام کرد که زیرمجموعه های دستگاه ورزش در جریان انتخابات ورود پیدا نکنند.این تذکر از سوی سازمان بازرسی کل کشور نیز به فدراسیون ها داده شده و طی آن از مجموعه های رسمی ورزشی خواسته شده است تا از هزینه های بیت المال برای حمایت از نامزدها استفاده نکنند.

به گزارش ایپنا، علیرغم تاکید علی آبادی به این موضوع و همچنین الزام قانونی عدم فعالیت دستگاه های دولتی در فعالیت های تبلیغاتی له یا علیه کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری ، تعدادی از فدراسیون های ورزشی ، هیات ها و ادارات کل تربیت بدنی استان ها در اعلام حمایت از محمود احمدی نژاد بیانیه هایی صادر کرده اند که از این جمله اعضای تیم های ملی کبدی آقایان و بانوان کشور به همراه مسئولانن این فدراسیون است.

اعضای تيم های ملی کبدی آقایان و بانوان کشور در بيانيه ای حمايت قاطع خود از دکتر محمود احمدی نژاد را اعلام نمودند.

در اين بيانيه ضمن قدردانی از حمايتهای بي دريغ رياست محترم جمهورازجامعه ورزش کشور با اعلام حضور همه جانبه در انتخابات دوره دهم رياست جمهوری حمایت قاطع خوداز دکتر محمود احمدی نژاد را اعلام كرده اند.

اسامی حامیان تیم های ملی کبدی که اعلام حمايت نموده اند به شرح زير است :

بهزاد بامدی ،سهیلا ثلبی ، مصطفی نودهی ، ملیحه میری ، محمد باقر مازندرانی ، سلیمه عبداله بخش ، مهدی کلانتری ، غزال خلج ، فرهاد کمال غریبی ،شیلان شارزولی،عارف فوجردی،فریده ظریف دوست،رضا کمالی مقدم،مرضیه عشقی ،ناصر رومیانی نظری ، سعیده مقصودلو،کیانوش نادریان ، زهرا معصوم آبادی،محمد مقصودلو،سکینه رمضانی ، عباد دلیلی،ندا خانی،یاسر سیفی،سمیرا شعبانی.

مربیان: ابوالقاسم ناصری ، زهرا رحیمی نژاد ،غلامرضا مازندرانی ، منصوره ابوجعفری ، عبدالله شایسته و فاطمه بندری

همچنین محمد رضا مقصودلو رئیس فدراسیون کبدی نیز در این بیانیه مشارکت دارد.

اين در حالي است كه سازمان بازرسي كل كشور، براي اولين بار طي جلسه‌اي با مديران ادارات استان‌هاي سراسر كشور،‌بر پيشگيري از انجام هرگونه فعاليت تبليغاتي در تمام حوزه‌ها تاكيد و اعلام كرده بود در صورت مشاهده و گزارش هرگونه تخلف برخورد قاطع با متخلفان انجام خواهد داد.

در همين راستا تيم‌هاي بازرسي اين سازمان برخي مستندات تصويري و صوتي را در خصوص فعاليت‌هاي تبليغاتي برخي بخش‌هاي ورزش به دست آورده‌اند و در حال انجام مقدمات براي برخورد و ارجاع پرونده به مراجع قضايي هستند. همچنين شنيده‌ها حاكي از آنست كه مسئولان دستگاه ورزش از تمام ادارات تربيت بدني استان‌ها،‌هيات‌هاي ورزشي، ورزشكاران و قهرمانان امضاي حمايت از محمود احمدي‌نژاد گرفته‌اند كه برخي از مسئولان مذكور از اين حركت اظهار نارضايتي كرده‌اند.

اين در حالي است كه شرايط موجود تبديل به بازار كسب و كار برخي چهره‌هاي ورزش شده است. به طوري كه چهره‌هاي مشابه ورزشي در جلسات و سخنراني‌هاي كانديداهاي مختلف ديده مي‌شوند. گويا اين شخصيت‌هاي ورزشي غيرمستقل،‌تعارف هيچكدام از كانديداهاي انتخاباتي را رد نكرده و در قبال پاكت‌هاي مسئولان برگزاري نشست‌ها، جمعي از و زشكاران را پاي صحبت‌هاي كانديداهاي مي‌نشانند. همچنين در برخي موارد،‌گروه‌هاي ورزشكاران رشته‌هاي خاصي، براي اعلام حمايت از دكتر احمدي‌نژاد به رهبري مسئولان فدراسيون يا سبك مربوط در خيابان پاستور تجمع كرده‌اند.