دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر پروین:آینده شومی در انتظار فوتبال ایران است

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس صعود تیم فوتبال استیل آذین به لیگ برتر را شاهکاری برای این تیم دسته اولی خواند و با هشدار نسبت به آینده فوتبال گفت: اگر شرایط به همین روال ادامه یابد آینده شومی در انتظار فوتبال خواهد بود.

به گزارش مهر، علی پروین پس از صعود تیم فوتبال استیل آذین به لیگ برتر با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: استیل آذین در فصل جاری عملکرد خوبی داشت و به عقیده من شاهکارکرد.

وی ادامه داد: این تیم در لیگ دسته اول جنگید و سهمیه لیگ برتر را بدست آورد. امیدوارم تیم استیل آذین بتواند با جذب 6 بازیکن لیگ برتری خوب و 4 بازیکن خارجی قدرتمند در لیگ برترهم یک تیم مدعی قهرمانی باشد چرا که استیل آذین پتانسیل این کار را دارد.

قائم مقام پیشین باشگاه استیل آذین در پاسخ به این سئوال که آیا در فصل آینده به مجموعه دو تیم استیل آذین یا پرسپولیس افزده خواهید شد گفت: من فعلا تماشاگر فوتبال هستم و هیچ نقشی در این تیمها ندارم. با این حال هدایتی دوست و بچه محل من است و کاری که از دستم بربیاید برای او و تیمش خواهم کرد.

پروین با ابراز تاسف از ناکامی های تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جاری افزود: پرسپولیس در فصلی که گذشت با حواشی زیادی دست به گریبان بود و بازیکنان این تیم با هم همدل نبودند. در بازی آخر مقابل بنیادکار ازبکستان ناهماهنگی بین بازیکنان دیده می شد. انگار آنها با هم دشمن بودند. پرسپولیس که من مقابل بنیادکار دیدم ضعیف ترین پرسپولیس عمرم بود.

وی ادامه شرایط فعلی را به ضرر فوتبال کشور دانست و گفت: با اتفاقاتی که در سال گذشته در فوتبال ایران رقم خورد من آینده تیره و تاری را برای این رشته ورزشی پیش بینی می کنم. متاسفانه در بیشتر اوقات بین بازیکنان و مربیان درگیری لفظی بود و برخی ها حتی کارشان به دادگاه کشیده شد و در روزنامه ها علیه همدیگر مطالبی را مطرح می کردند. ادامه این جریانات به سود فوتبال ایران نیست و باید هرچه زودتر فضای تفاهم در فوتبال حاکم شود. اگر این اتفاقات ادامه پیدا کند آینده شومی در انتظار فوتبال ایران خواهد بود.

پروین در خصوص حضور وینگادا در تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وینگادا یک مربی در حد پرسپولیس نبود ما او را آوریم که به پرسپولیس کمک کند. اصلا مربی خارجی را می آوریم که به ما چیزی را بیاموزد. این طور نیست که یک مربی بیاید پول بگیرد و قرار باشد ما چیزی به آن او اضافه کنیم.

وی گفت: استیل آذین بعد از پرسپولیس تیم دوم من است در خصوص حضور در این تیم نمی توانم چیزی بگویم.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص بازگشت دوباره خود به این تیم گفت: هیئت مدیره باشگاه منتظر اتفاقاتی است که در آینده انتظار این تیم را می کشد. مدیران این باشگاه پس از آنکه نسبت به آینده خود اطمینان حاصل کردند در خصوص تعیین کادر فنی و مجموعه مربیان باشگاه تصمیم گیری خواهند کرد.

وی در خصوص واگذاری سهام باشگاههای پرسپولیس و استقلال به مردم گفت: این تیم ها دیر یا زود باید به مردم واگذار می شدند. سازمان تربیت بدنی بهترین تصمیم را اتخاذ کرد که می تواند در آینده استقلال و پرسپولیس تاثیرگذار باشد.