دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر ابراهيم‌زاده: برنامه‌هاي آذري بايد ادامه يابد

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: باشگاه بايد براي موفقيت در ليگ نهم، برنامه‌هاي سعيد آذري را ادامه دهد.

منصور ابراهيم‌زاده در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: در مذاكراتي كه با باشگاه داشتيم، به اين نتيجه رسيديم كه همان روند برنامه‌ريزي‌هاي سعيد آذري را ادامه دهيم و بتوانيم با حفظ نفرات سال گذشته، بازيكنان جديدي را براي تقويت تيم جذب كنيم.

وي درباره تغييرات در باشگاه ذوب آهن اصفهان نيز گفت: بايد اين واقعيت را در نظر گرفت كه ثبات در هر كاري مي‌تواند برنامه‌ها را بسيار منسجم و قدرتمند پيش ببرد، معتقدم مجموعه هيات مديره قبلي و سعيد آذري بسيار قدرتمند كار كردند تا باشگاه ذوب‌آهن را به اين شرايط مطلوب رسانده و موفقيت‌ها را براي تيم فوتبال رقم بزنند و معتقدم بايد در ادامه كار هم از اين برنامه و تجربه خوب استفاده شود.

وي افزود: بي‌ترديد با اين تغييرات در كارها وقفه‌اي رخ مي‌دهد اما، اميدوارم در نهايت همه چيز ختم به خير شود و ما فرصت‌ها را از دست ندهيم.

ابراهيم‌زاده درباره علت كناره‌گيري سعيد آذري هم گفت: حتي اگر بدانم هم نمي‌توانم پاسخ اين سوال را بدهم چرا كه بايد در اين زمينه از خود آذري سوال شود.

وي ادامه داد: در هر صورت باشگاه ذوب آهن به امثال آذري به عنوان يك ذوب آهني نياز دارد چرا كه او مدير با تجربه و با برنامه‌اي است كه نبايد حضورش را به آساني از دست داد.

ابراهيم‌زاده، درباره عدم تمايل آذري براي ادامه اين همكاري نيز گفت: به هر حال آذري كارمند مجموعه ذوب آهن است و به نظرم مسوولان كارخانه بايد همچنان نظرات و برنامه‌هاي او را ادامه دهند. ضمن آن كه بعيد مي‌دانم در حال حاضر مسوولان جديد باشگاه بخواهند برنامه‌هاي مديريت قبلي را دستخوش تحول سازند.

وي ادامه داد: در هر صورت تمامي ما وظيفه داريم با نهايت توان زمينه موفقيت تيم فوتبال ذوب آهن را در ايران و آسيا فراهم كنيم.

منصور ابراهيم‌زاده درباره برنامه‌هاي اردويي ذوب آهن نيز به ايسنا گفت: سه مرحله برنامه را مدنظر داريم كه در دو مرحله اول قصد برگزاري اردو در ارتفاعات اطراف اصفهان را داريم و پس از آن هم درخواست يك اردو دو هفته‌اي در اروپا را از باشگاه داشته‌ايم كه كشورهاي ايتاليا، اسپانيا، آلمان، سوئيس و تركيه گزينه‌هاي باشگاه براي انجام اين اردو هستند.

سرمربي ذوب آهن اصفهان در زمينه جذب بازيكنان جديد نيز گفت: فهرست موردنظرم را روز يكشنبه به باشگاه ارايه دادم و جذب آنها توسط باشگاه صورت مي‌گيرد.

وي درباره بحث احتمال لغو ممنوعيت حضور دروازه‌بان خارجي در ليگ برتر نيز خاطرنشان كرد: عيسي اندوي از 18 سالگي در باشگاه ذوب آهن بوده و شرايط مناسبي دارد، اندوي خود را مرهون زحمات باشگاه ذوب آهن مي‌داند و علاقه دارد در ليگ قهرمانان آسيا بازي كند كه اميدواريم اين شرايط فراهم شود.

ابراهيم‌زاده درباره برنامه ذوب آهن براي حضور قدرتمندانه در ليگ قهرمانان آسيا نيز تصريح كرد: بايد شرايطي را فراهم كنيم كه پيش از آغاز رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا، ديدارهاي تداركاتي مناسبي را با تيم‌هاي نزديك به حريفان‌مان در آسيا برگزار كنيم، البته آماده‌سازي مناسب پيش از فصل براي حضور قدرتمندانه در اين رقابت‌ها نيز اهميت بسياري دارد.

ابراهيم‌زاده در ادامه با اشاره به برنامه‌ريزي ليگ برتر گفت: با توجه به اينكه قرار است مسابقات هر چهار روز يك بار برگزار شود، مسلما از هم اكنون برنامه‌ريزي‌هاي سازمان ليگ آغاز شده است.

ابراهيم‌زاده درباره حضور امير قلعه‌نويي در باشگاه همشهري سپاهان نيز گفت: ما مربيان ممكن است هر كدام در مقاطع مختلف تيم‌هايي را تجربه كنيم و مهم اين است كه كار خود را با قدرت انجام دهيم، من مشكلي با حضور قلعه‌نويي ندارم و او هم همانند تمامي مربياني ديگر در سپاهان فعاليت مي‌كند و ما هر كدام به دنبال موفقيت‌ تيم‌هايمان هستيم.