دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر اعتراض پرويز مظلومي به وضعيت مس

پرويز مظلومي گفت: نمي دانم باشگاه در چه وضعيتي قرار دارد که نفرات کليدي يکي پس از ديگري از تيم جدا مي شوند، بي‌ترديد اين مسئله در روند نتيجه گيري تيم درمسابقات فصل آينده تاثيرگذار خواهد بود.

سرمربي تيم فوتبال صنعت مس کرمان در گفت وگو با ايسنا افزود: طبق برنامه قبلي بايد از 5 خردادماه تمرينات تيم شروع مي‌شد اما با وضعيت فعلي تاريخ و زمان قطعي آغاز تمرينات تيم نامشخص است.

مظلومي با تاکيد بر اين نکته که “اگر در فصل نقل و انتقالات ضعيف عمل کنيم به ضرر تيم و باشگاه‌مان خواهد بود” افزود: سطح توقعات هواداران و مردم کرمان از تيم بالا رفته است، مسئولين باشگاه بايد هرچه زودتر به فکر جذب نفرات جايگزين و مثمرثمري براي تيم باشند.

سرمربي مس کرمان در خصوص جدايي اميرحسين صادقي از مس و پيوستن به پرسپوليس به خبرنگار ايسنا گفت: صادقي طي صحبت هايي که با من داشت از ماندن در مس و تمديد قراردادش سخن مي گفت اما در شرايطي که باشگاه هنوز باقيمانده قرارداد فصل گذشته را به بازيکنان پرداخت نكرده است اين مسائل آنچنان جاي تعجب ندارد.

وي در رابطه با شايعه مذاکراتش با باشگاه ابومسلم مشهد اظهار داشت: من براي گرفتن برگه تسويه حساب مالياتم به مشهد رفته بودم و اين حرف و حديث‌ها كار شايعه سازان است چراکه من به باشگاه مس کرمان تعهد دارم و اين مسئله را به شدت تکذيب مي کنم.

مظلومي در پايان خاطرنشان کرد: بايد تا آمدن برهاني‌نژاد از تهران صبر کنيم تا با تشکيل جلسه اي ويژه وضعيت تيم را هرچه سريعتر مشخص کنيم.