دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر خداداد عزيزي: من مي توانم روي نيمکت بنشينم

خداداد عزيزي جايگاه فرهنگ را در فوتبال ايران تنها در شعار و تبليغات عنوان کرد.

سرمربي تيم فوتبال استقلال اهواز در گفت‌وگو با ايسنا، در خصوص آخرين وضعيت تيم استقلال اهواز تصريح کرد: ما مدتي است شروع به يارگيري کرده ايم و نبايد مهمترين موقع سال فوتبال که همان فصل نقل و انتقالات است را از دست بدهيم که بعدها افسوس اين موقعيت از دست رفته را بخوريم.

وي در ادامه از آغاز دور جديد تمرينات تيم استقلال اهواز در روز شنبه خبر داد و افزود: تفاوت فوتبال خوزستان با خراسان در اين است که خوزستان خطه فوتبال خيز کشور است و مانند گرماي اين استان، حرارت فوتبال بالاست.

خداداد عزيزي كه به دعوت رئيس سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري بندرعباس براي تماشاي بازي اين تيم با گل گهر سيرجان در بندرعباس به سر مي برد، در خصوص شرايط حاکم بر اين مسابقه گفت: شهرداري بندرعباس توانايي پيروزي بر حريف را دارا بود که با کم تجربگي و عدم استفاده از تاکتيک مناسب اين موقعيت طلايي را از دست داد تا همه چيز را به روز آخر موکول کند.

وي در پايان از عملي نشدن وعده‌هاي مسوولان پيام خراسان براي تسويه کردن بدهي‌ها خبر داد و اظهار کرد: 6 ماه از محروميت من 18 خرداد به پايان مي‌رسد و فدراسيون اعلام کرده پس از اتمام اين 6 ماه، مابقي مدت محروميت را مي بخشد و من مي توانم بر روي نيمکت بنشينم.