دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر نقدي بر فيلم انتخاباتی آقاي كروبي

یکی از کاربران “” با ارسال مطلبی، نقد خود را به فیلم انتخاباتی آقای کروبی این گونه آورده است:با وجود ارادتي كه نسبت به شيخ عزيز كروبي دارم، با مشاهده فيلم
كذائي و مجازي وي، به شدت ابراز تاسف نمودم. اگر آقاي كروبي همچون آقاي
رضائي با مردم سخن مي گفت و واسطه ها و عوامل دور و بري خود را حذف مي
نمود، احتمال راي بالا را داشت اما من به جرات مي گويم كه با فيلم ديشب
ايشان، به شدت ريزش آرا خواهند داشت.من فيلم تبليغاتي آقاي محسن رضائي را ديدم و از سادگي و محتواي عميق فيلم كه نشان از شخصيت محبوب و اصالت و هويت خانوادگي برادر رضائي داشت، لذت بردم. از همه اين عوامل و پارامترهاي مثبت كه بگذريم، استقلال فكري و شخصيتي آقاي رضائي برايم بسيار جالب بود.

اما آقای کروبی! اولا در اين شرايط خاص مملكتي و مشكلات متعدد، آنقدر حرفهاي جالب وجود داشت كه خانم كديور سوال بي جاي تعدد زوجين را مطرح ننمايد. با اين سوال مشكلات و مسائل خاص آقاي مهاجراني ـ همسر ايشان ـ در اذهان همه زنده گرديد و قطعا زنان و مردان متعهد ايراني، در اين برهه زماني، موضوع چندش آور تعدد زوجين و مسائلي از اين قبيل را نمي پسندند. به اضافه اينكه همسر او در حال حاضر در لندن زندگي مي كند و خانم كديور با روسري قرمز و زرشكي به دنبال روزنه اي در دولت احتمالي كروبي مي گردد كه فكر نمي كنم، توفيق يابد.
موضوع گريه و ماتم آقاي كرباسچي كاملاً مجازي به نظر مي رسيد و مردم هنوز جلسات محاكمه و محكوميت وي توسط وزير اطلاعات فعلي كه همه به او ايمان دارند را از ياد نبرده اند. آقاي كرباسچي! طرح موضوع پرداخت 70 هزار تومان در ماه به هر ايراني و از كيسه نفت بخشيدن اولا توهين است به هر ايراني آگاه و درثاني 70 هزار تومان پول چيپس و پفك و شلغم دانش آموز ابتدائي را هم پاسخگو نيست.
مردم ايران به خصوص فقراي آن از عزت نفس والائي برخوردارند و همين فقرا بودند كه از قول امام(ره) بر اغنيا ارجحيت داشتند. چرا اعتراف نمي كنيد كه احمدي نژاد كه من دل خوشي از او ندارم، بعد از شهيد رجائي بيشترين خدمات را در حق فقرا انجام داد.
آقاي كرباسچي عزيز به مردم قول و وعده افزايش اين مبلغ تا سقف 200 هزار تومان به شرط افزايش قيمت نفت تا مرز 150 دلار را ندهيد چون من خود در وزارت نفت شاغلم و عملكرد دولت اصلاحات و دولت فعلي را ديده ام و نمي توانم وجدان و آگاهي خود را فداي شعارهاي بي پشتوانه نمايم.
من فكر مي كنم مردم ايران اعم از غني و فقير به اين درجه از آگاهي رسيده اند كه دلسوز را از غير دلسوز تشخيص دهند و فرق بين شعار و عمل را خوب بدانند. آقاي كرباسچي شما مديري بسيار توانمند و لايق هستيد اما اگر در جايگاه خود قرار بگيريد. بسيار با جرات هستيد و عرضه و لياقت رياست جمهوري را نيز داريد، اما دامنه اطلاعاتتان را از طريق افراد متخصص و آگاه در هر زمينه بالاتر بريد چون برخي از نظراتتان مورد قبول افراد مسئول و آگاه نيست. اما جناب ابطحي عزيز كه متاسفانه در فيلم ديشب بسيار دستپاچه عمل كرديد و زبانتان مي گرفت، چرا در مقام يك روحاني سرشار از علم و معنويت، نظر فردي و معنويت يك مسلمان به نام احمدي نژاد را به تمسخر گرفتيد؟ براي جنابعالي كه گناه و صواب خيلي بالاتر از سياست است، چگونه جايگاه رفيع خود و آقاي كروبي را پائين آوردي؟ يادت رفته كه امام مي گفت روحانيت كمتر در سياست دخالت كند؟

من همه شما عزيزان را دوست دارم اما متاسفانه جايگاه و ارزشهاي آقاي كروبي را تنزل داديد و مطمئنا شعار CHANGE افراد دور و بر شيخ عزيز كروبي، با اين فيلم عملي نخواهد شد.ضمنا اين را هم خاطر نشان سازم خيلي از كساني كه مشوق شما مي باشند و فكر مي كنيد طرفدارانتان هستند، ممكن است يك شبه تغيير راي دهند چون مطمئنا وجدان و ايمانشان ايجاب مي نمايد كه كانديدای اصلح را انتخاب نمايند.
ان الله مع الصابرين/خدا نگهدار همه ايرانيهاي دلسوز باد.