دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر امسال ميرزاپور متفاوتي خواهيد ديد

ابراهيم ميرزاپور براي فصل جديد برنامه هاي زيادي دارد.

به نوشته قدس؛ او تصميم دارد با پيراهن سايپا بدرخشد تا دوباره به تيم ملي برگردد. حضور در استقلال و پرسپوليس هم از انگيزه هاي ديگر اين دروازه بان باتجربه است.

* چطور شد که تصميم گرفتي با سايپا قراردادت را تمديد کني؟
** اين تصميم را چند ماه قبل گرفته بودم. فصل قبل به خاطر مصدوميت نتوانستم در خدمت سايپا باشم. چند هفته مانده به پايان ليگ بامايلي کهن صحبت کردم و قرار شد که در تيم سايپا بمانم.

* در حال حاضر چه شرايطي داري؟
** يک ماه آخر ليگ مصدوميتم به طور کامل برطرف شد و به شرايط آرماني نزديک شدم، اما دير شده بود و ال؛ن کارهاي بدنسازي و دويدن را به صورت انفرادي انجام مي دهم تا فصل جديد شروع شود.

* چه تصوري از فصل جديد داري؟
** مطمئن باشيد مثل گذشته خوب کار مي کنم و به تيم ملي دعوت مي شوم. فصل گذشته هم همين انگيزه را داشتم، اما اول فصل عضله پايم پاره شد و تا آخر فصل اين مشکل با من بود، اما امسال اگر مصدوم نشوم، ميرزاپور متفاوتي خواهيد ديد.

* سايپا چطور فصلي را پيش رو خواهد داشت؟
** ما فصل بدي داشتيم، اما نيم فصل دوم بهتر شديم. با حضور مايلي کهن، تحولي در تيم ايجاد شد و تيم به شرايط خوبي رسيد. ال؛ن تا آغاز ليگ فرصت خوبي داريم که بدنسازي خوبي داشته و با بازيهاي تدارکاتي مناسب براي شروع ليگ آماده شويم و بهتر از فصل قبل کار کنيم. مايلي کهن شناخت خوبي از تيم دارد و شرايط سايپا امسال فرق مي کند.

* از استقلال و پرسپوليس پيشنهاد نداشته اي؟
** نه، فقط از استقلال اهواز پيشنهاد داشتم که از آنها تشکر مي کنم، اما به خاطر شرايط خاصي که داشتم، ترجيح دادم در سايپا بمانم.

* دوست داري در اين دو تيم بازي کني؟
** بله، اما بايد در اوج آمادگي و فرم ايده آل بدني باشم، چون استقلال و پرسپوليس تيمهاي بزرگي هستند و سعي مي کنم با آمادگي کامل براي آنها بازي کنم.